Європейські друзі Тимошенко хочуть їй підкинути бельгійських лікарів

Президент Єворпейскої народної партії вважає, що Тимошенко надзвичайно необхідна медична допомога.

Президент Європейської народної партії Вілфред Мартенс запропонував екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко лікарів з Бельгії.

"Я переконаний, що Тимошенко і її колеги потребують медичної допомоги. Я готовий звернутися до асоціації лікарів у нашій країні (Бельгії) щодо надання такої допомоги", - сказав президент ЄНП.

Мартенс пожалівся, що хотів відвідати Тимошенко в СІЗО, але його не пустили.

У зв'язку з цим, за його словами, це питання було піднято на зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

"Я свою промову до президента почав з того, що мені не дозволили відвідати Юлію Тимошенко. Президент відповів мені після виступу з багатьох питань,.. він сказав, що поважає мої переконання", - розповів Мартенс про зустріч з Януковичем.

Він ще раз наголосив, що на його думку, неприпустимо судити Тимошенко за політичне рішення.

Також Мартенс запросив Тимошенко відвідати Марсель у Франції для участі в з'їзді Європейської народної партії 8 грудня. З його слів, у з'їзді планується участь 17 глав держав й урядів країн-членів Європейського Союзу.

Як відомо, Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. Стаття, яку їй інкримінують, передбачає до 10 років позбавлення волі.

З 5 серпня Юлія Тимошенко перебуває під арештом. Тимошенко заявила, що захворіла. 15 вересня стало відомо, що у неї ангіна. Тимошенко весь відомляється від державних лікарів, вимагаючи свого осбистого. Її вимогу не задовольнили. Партія "Батьківщина", якую очолює Тимошенко, є асоційованим членом ЄНП.

Читайте також:

Стала відома хвороба Тимошенко

Соціологи відзначили зростання підтримки Тимошенко

Тимошенко заявила, що її невідома хвороба прогресує

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: