Європа побачила перепони для жінок в українській політиці

"Менше 8% депутатів українського парламенту - жінки. Такі цифри говорять самі за себе", - зазначив німецький експерт Вальтер Кауфманн.

 У політиці України стоять перепони, які жінкам неможливо подолати, про що свідчить і незначна частка жінок у Верховній раді, заявив керівник відділу країн Східної Європи берлінського бюро Фонду імені Генріха Бьолля Вальтер Кауфманн. Він оцінив ситуацію з представництвом жінок у владі в Україні як дуже погану.

"Менше 8% депутатів українського парламенту - жінки. Такі цифри говорять самі за себе", - зазначив Кауфманн.

На його думку, проблема дуже глибока, тому що політичний процес закритий для жінок уже на ранньому рівні.

"Може, в якісь сільради жінки й можуть пройти, але як тільки починаються гроші, починається значення політичних постів, то з'являються бар'єри, які заважають жінкам", - заявив експерт.

За словами Кауфманна, квоти на представництво жінок у політиці можуть допомогти зарадити такій ситуації з жінками в українській політиці. Проте, квоти будуть лише допоміжним інструментом, тоді як головне – розвивати політичну культуру.

"Політично-суспільна реальність, яку ми сьогодні бачимо в Україні, не дозволяє поки що говорити про демократію, про її прозорість. Дуже велика відстань між політиками та громадськістю. У громадськості немає відчуття, що їхні інтереси представлені", - підкреслив експерт.

Читайте також:

Литвин зірвав зустріч Тимошенко з підприємцями

Москаль пригрозив Богословскій оприлюдненням інформації про її "секс-клуб"

Оприлюднено рейтинг найперспективніших жінок-політиків України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: