Європейський суд може розглянути скаргу Тимошенко за прискореною процедурою

Колишній захисник Тимошенко Сергій Власенко переконаний, що Європейський суд розгляне скару екс-прем'єра позачергово у прискореному режимі.

Розгляд скарги екс-прем'єра Юлії Тимошенко в Європейському суді з прав людини може відбутися за прискореною процедурою.

Про це заявив депутат від БЮТ Сергій Власенко, коментуючи заяву урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Валерії Лужковської, що розгляд справи в суді може зайняти від півроку до п'яти років.

"Я не очікував іншого коментаря від представника держави в Європейському суді з прав людини. До речі, це правильний коментар, якщо говорити про те, що справа буде рухатися в звичайному режимі", - зазначив він.

"У Європейському суді з прав людини є така процедура, яка передбачена 41-м параграфом регламенту, і вона називається: надання якійсь справі статусу справи з прискореним режимом розгляду", - уточнив депутат.

"Ми сподіваємося, що скарзі Тимошенко буде надано такий статус, і ця скарга буде розглянута в значно швидшому режимі, ніж той, про який говорила представниця міністерства юстицій", - заявив Власенко.

"Звичайно, це займе якийсь час, але не роки, як пробують нам нав'язати думку", - додав він.

Власенко підтвердив, що буде залишатися захисником Тимошенко, і допомагати їй в ході розгляду "газової справи", поза межами залу Печерського райсуду Києва, навіть після свого відсторонення від справи.

Нагадаємо, у Печерському райсуді розглядається кримінальна справа проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових угод. Її звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Російською Федерацією на постачання і транзит газу.

Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень. Стаття, яку інкримінують Тимошенко, передбачає до 10 років позбавлення волі.

Зазначимо також, НАК "Нафтогаз України", який виступає у судовому процесі над екс-прем'єром Юлією Тимошенко цивільним позивачем, заявив позов про стягнення з неї 1,516 млрд грн для компенсації збитків, завданих компанії внаслідок підписання у 2009 році газових угод з Росією.

Читайте також:

Суд продовжить слухання справи Тимошенко 22 липня

Суд не дозволив американським адвокатам захищати Тимошенко

Суд позбавив Тимошенко захисника за "недостойні висловлювання"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: