Європі не заважають російські війська в Криму

Для залученя інвестицій в Крим владі необхідно забезпечити юридичну базу та дружні відносини, а наявність російських кораблів інвесторам не заважає.

Базування в Севастополі Чорноморського флоту РФ не може негативно впливати на залучення в місто інвестицій з Євросоюзу. Про це заявив глава представництва ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.

"Коли ми починали програму "Спільна ініціатива ЄС щодо співпраці в Криму", російський флот був тут, і ми ніколи не висували ніяких умов щодо присутності або відсутності російського флоту в Севастополі", - сказав він.

Тейшейра вважає, що для залучення інвесторів владі слід створити "необхідну юридичну базу, дружні відносини, і тоді інвестиції стануть реальністю".

Дипломат також зазначив, що у ЄС є цілі, які "полягають в тому, щоб залучити або допомогти Севастополю і Криму інвестиції".

"Ми надаватимемо допомогу, підтримуватимемо ідею створення агентства з інвестицій. Але інвестори самі вирішуватимуть", - додав Тейшейра.

Він висловив переконання, що важливо, щоб у Криму і Севастополі був створений "клімат, який буде привабливим для інвесторів".

"Інвестори хочуть, щоб було певне середовище, необхідне для роботи. І той факт, що у вас є військова база, і інші чинники - я не думаю, що це впливатиме на їх роботу, на їх інвестиції і бізнес", - зазначив Тейшейра.

Читайте також:

Севастополь може стати південною столицею України

Обсяг іноземних інвестицій в Україну зменшився на 39%

Азаров запевнив, що в Україну повертаються інвестори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: