Євросоюз дорікнув Ющенку, що його слова не супроводжуються діями

Втім, ЄС зазначає, що Україна під час свого перехідного періоду зіштовхується з серйозними проблемами.

Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу незадоволений недостатнім рівнем проведення реформ в Україні. Про це він заявив 4 грудня в Києві у ході відкриття саміту "Україна - Європейський Союз".

"Я буду чесно з вами розмовляти, пане президент. Дуже часто нам здається, що обіцянка реформ тільки частково виконується, зобов'язання щодо реформ тільки частково виконуються, і слова не завжди супроводжуються діями", - сказав Баррозу.

Разом з тим він підкреслив, що насправді Україна під час свого перехідного періоду зіштовхується з серйозними проблемами.

Разом з тим Баррозу зазначив, що Україна досягла значного прогресу за роки незалежності, але реформи - це єдиний шлях досягнення стабільності в країні, добробуту громадян і поглиблення співробітництва з ЄС.

Нагадаємо, 4 грудня у Києві проходитиме саміт Україна-ЄС, під час якого буде обговорено широкий спектр питань взаємодії нашої країни з Євросоюзом у контексті перспектив повномасштабної інтеграції України до ЄС.

На сьогодні найбільш актуальним питанням порядку денного відносин Україна-ЄС є опрацювання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на заміну чинної Угоди про партнерство і співробітництво.

Читайте також:

ЄС: Україна не виконала свої зобов’язання перед Європою

МЗС: Євросоюз готовий підписати угоду про асоціацію з Україною

ЄС розвіяв мрії України про безвізовий режим

Європа: Україна дуже корумпована, і ситуація весь час погіршується

ВідеоЄвросоюз дорікнув Ющенку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: