Євросоюз натякнув, що Україні поки не треба заїкатися про членство

За словами посла Євросоюзу, зараз Україна не відповідає тому, що у ЄС вважають мінімальними умовами для обговорення питання членства.

 Посол Європейського союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра вважає, що ситуація в Україні не відповідає мінімальним умовам для того, щоб обговорювати питання її членства в ЄС.

Про це європейський дипломат заявив на круглому столі "Очікувані результати створення поглибленої всеосяжної вільної економічної зони між Україною і ЄС".

"Зараз Україна не відповідає тому, що ми вважаємо мінімальними умовами для обговорення питання членства", - сказав Тейшейра.

За його словами, для вступу до Євросоюзу 27 країн-членів ЄС повинні прийти до консенсусу, що Україна відповідає необхідним політичним умовам, тобто в країні є консолідація демократії, дотримання прав людини, верховенство права.

Дипломат також зауважив, підписання договору про зону вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом є першим і дуже важливим кроком у напрямку можливого членства України в ЄС.

Нагадаємо, керівник переговорної групи від Європейської комісії щодо створення зони вільної торгівлі Філіп Куїссон заявив у четвер, 10 лютого, що угода про зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом буде підписана у цьому році.

Президент Європарламенту Єжи Бузек нещодавно заявив, що, незважаючи на критичні висловлювання на адресу української влади, залишається прихильником європейської інтеграції України.

Зазначимо, у той же час Європарламент більше не бачить в Україні головного ігрока в регіоні і робить ставку на Молдову.

Читайте також:

Польща: Україна може стати асоційованим членом ЄС вже цього року

Янукович: безвізовий режим з Європою стане реальністю до кінця року

Європа звинуватила Януковича в інертній боротьбі з корупцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: