Євросоюз не визнає російські "місцеві вибори" в анексованому Криму

В українському МЗС висловили протест у зв'язку із нелегітимними виборами в Криму. 

Європейський Союз не визнав результати "виборів" у Севастополі, оскільки Росія анексувала регіон 2014 року.

Про це йдеться у заяві Європейської служби зовнішніх справ, яка відповідальна за зовнішню політику об'єднання.

Наголошується, що ЄС не визнав незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією, а тому не визнає проведення виборів на Кримському півострові.

"Будь-хто, обраний на організованому Росією голосуванні на Кримському півострові, який стверджує, що "представляє" Крим та Севастополь, не буде визнаний ЄС представниками тих територій, які є частиною України", — йдеться у повідомленні.

Представництво Євросоюзу додає, що залишається непохитним у своїй підтримці територіальної цілісності та суверенітету України

  • Місцеві вибори у Росії тривали 3 дні - з п'ятниці до неділі 13 вересня. На "виборах" в анексованому Севастополі перемогу віддали пропутінському кандидату.
  • В українському МЗС висловили протест у зв'язку із нелегітимними виборами в Криму. Україна закликає світ посилити санкції проти Росії.
  • Посли ЄС подовжили санкції проти Росії за анексію Криму і готуються до запровадження нових.

Відео Україна закликає світ посилити санкції проти Росії через вибори в окупованому Криму

Україна закликає світ посилити санкції проти Росії через вибори в окупованому Криму. В вітчизняному Міністерстві закордонних справ висловили протест у зв'язку із нелегітимним волевиявленням і наголосили - усі причетні до підготовки та проведення незаконного голосування нестимуть відповідальність за українським законодавством. Місцеві вибори у всій Росії тривали 3 дні - з п'ятниці до неділі.  

Україна закликає світ посилити санкції проти Росії через вибори в окупованому Криму

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів