Євросоюз обіцяє Україні нові амбітні плани

5 лютого в Празі відбудеться засідання Україна - Трійка ЄС на рівні міністрів закордонних справ.

У четвер в Празі відбудеться зустріч Україна-ЄС. Комісар Євросоюзу із зовнішньої політики Беніта Ферреро-Вальднер зазначила: Україна втратила багато часу на шляху реформ, але Європа все ж запропонує їй нові амбітні плани.

Засідання у Празі, за словами єврокомісара, надасть можливість для обговорення розвитку відносин між Києвом та Брюсселем у світлі останніх подій. Передусім, це світова фінансова криза, нещодавня газова суперечка між Україною та Росією, а також прогрес у переговорах щодо укладання угоди про асоціацію.

Беніта Ферреро-Вальднер наголошує, що Україні нині варто збільшити зусилля щодо втілення економічних та політичних реформ, оскільки дуже багато часу було втрачено через внутрішні проблеми. Воночас вона планує надати українському міністру закордонних справ Володимиру Огризку більше інформації стосовно ініціативи “Східного партнерства”, яка дозволить поглибити відносини та взаємообмін у багатьох галузях.

Стосовно енергетики, сторони обговорюватимуть підготовку до майбутньої конференції інвесторів з модернізації української газотранспортної системи, яка має відбутися у травні.

За підрахунками експертів Єврокомісії, необхідно витратити щонайменше 2,5 мільярди євро, щоб українські трубопроводи і надалі змогли перекачувати нинішні обсяги пального. За словами Ферреро-Вальднер, Єврокомісія допоможе Україні стати надійним партнером щодо транзиту енергоносіїв.

Читайте також:

МВФ стурбований "серйозними проблемами" в Україні

До кінця року Україна може стати асоційованим членом ЄС

Третина українських студентів хоче назавжди поїхати за кордон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: