Євросоюз: у Ющенка на виборах немає жодних шансів

Наразі Євросоюз не надає переваги жодному кандидату у президенти України. У Брюсселі, вже мають "оскому" на всю Україну.

Європейська спільнота розчарована роками президентства Віктора Ющенка і не розглядає його, як реального кандидата на виборах глави української держави. Про це заявив брюссельський експерт Марк-Антуан Ейл-Маззеґ, фахівець щодо відносин між ЄС та Росією й Україною з дослідницького центру "Фундація Роберта Шумана".

"У президента Ющенка немає жодних шансів. Він також повністю втратив довіру серед європейців. Насправді, у нього було багато прихильників і в Євросоюзі, і у Сполучених Штатах. Але відносно вдалим був тільки перший рік президенства. Все, що було потім, і, особливо, після "газової справи", – дуже похитнуло довіру до Віктора Ющенка. Я гадаю, що він і сам свідомий того, що у нього дуже мало шансів на перемогу", - зауважив експерт.

За його словами, Євросоюз не надає переваги жодному кандидату у президенти України. "Об’єднана Європа дуже розчарована нищівним суперництвом між Юлею Тимошенко та президентом Віктором Ющенком, що триває протягом останніх років. На мій погляд, особисті чвари не тільки розчарували Європейський Союз, але й призвели до того, що тут у Брюсселі, вже мають "оскому" на всю Україну", - додав Ейл-Маззеґ.

На думку експерта, незалежно від того, хто стане президентом, – Тимошенко чи Янукович, – нестабільність в Україні триватиме. Причина в тому, що немає кандидата-фаворита, бо в дійсності ніхто із цих двох осіб не має підтримки більшості українців. Тому й напрошується думка, що нестабільність та "бардак" у державі триватимуть.

"Європа свідома того, що в зовнішній політиці України незабаром можуть відбутися деякі зміни. Проте, і при Тимошенко, і при Януковичу перспектива майбутньої інтеграції до Європейського Союзу чи, принаймні, до європейських ринків не зміниться. Хоч це і довготермінова мета, проте у будь-якому разі Україна не повернеться до Європи спиною", наголосив Ейл-Маззеґ.

Водночас він висловив переконання, що Київ все більше працюватиме із Росією. "Причина у тому, що Кремль щодо України перебуває у позиції сили. Тому Москва, використавши свій політичний тиск, тільки посилюватиме там свій вплив. Можливо також, що росіяни надаватимуть українцям вигідні переваги в економічній співпраці", вважає він.

Читайте також:

МЗС: Україна може подати заявку на вступ у Євросоюз будь-якої миті

Тимошенко зібралася об'єднати Європу

Європа розчарована помаранчевими лідерами України

Тимошенко розповіла, як дружити з Росією і просуватися в Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: