Євросоюз закликав українських політиків припинити сварки

В ЄС зазначають, що голосування ВР за пакет законів, який дозволить Україні отримати кредит МВФ, має переважати над партійними інтересами.

Верховній раді потрібно забути про політичні розбіжності при розгляді законодавчого пакету, направленого на отримання резервного кредиту від МВФ, і продемонструвати об'єднаний підхід до відновлення рівноваги українського бюджету. Про це заявила комісар ЄС Беніта Ферреро-Вальднер.

"Як справжній друг України я не можу ще більше акцентувати увагу на потребі відкласти політичні розбіжності для того, щоб вирішити невідкладні й критичні питання, що постали сьогодні перед нами", - зазначила комісар ЄС.

Беніта Ферреро-Вальднер підкреслила, що законодавчі реформи, за які Верховна рада голосуватиме 31 березня, мають довгострокову економічну цінність і повинні переважати над короткостроковими партійними інтересами.

"У вівторок 31 березня Верховна рада України розглядатиме законодавчий пакет, що має особливе значення в історії України. Парламент повинен прийняти суверенне рішення, але я сподіваюся, що всі депутати пригадають уроки історії і візьмуть до уваги довгострокову цінність антикризових заходів, а не короткострокові політичні інтереси своїх партій", - заявила Беніта Ферреро-Вальднер.

На думку єврокомісара, узгоджений підхід до проблем бюджетної рівноваги дозволить Україні закласти основи майбутнього довгострокового розвитку.

"Неможливо переоцінити важливість демонстрації Україною злагодженого підходу до відновлення рівноваги бюджету. Насправді Україна робитиме перший крок до переходу від кризового управління до довгострокового розвитку", - зауважила вона.

При цьому комісар ЄС високо оцінила єдність, продемонстровану президентом і прем'єр-міністром під час брюссельської інвестиційної конференції, присвяченої реконструкції української газотранспортної системи.

"Для мене їх спільні зусилля стали прекрасним прикладом єдності і рішучості перед політичними викликами, а також показали, чого можна досягти єдиним фронтом", - констатувала комісар ЄС.

Читайте також:

Азаров запропонував Росії об'єднатись проти США

Янукович закликав прибрати владу, яка "принизила і ошукала" народ

Ющенко, Тимошенко і Литвин передумали радитися

Голові Єврокомісії приємно було бачити Ющенка і Тимошенко разом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: