Євросоюз закріпив за Україною право на членство в ЄС

ЄС також ухвалив рішення щодо розробки дорожньої карти безвізового режиму для України.

Європейський парламент у четвер 25 лютого ухвалив резолюцію відносно України, в якій, зокрема, міститься пункт про можливість Києва запитати членство в Європейському союзі.

Так, у пункті Б документа, сказано: "Оскільки Україна є європейською державою, і відповідно до статті 49 Угоди про Європейський союз, може запитати про членство в ЄС, як всі європейські країни, які прихильні до принципів свободи, демократії, шанування прав людини і основ свобод, а також верховенства права".

Крім того, цим же документом Європейський парламент звертається до Ради ЄС надати Єврокомісії мандат для розробки дорожньої карти безвізового режиму для України.

"Підкреслюючи, що також був зроблений прогрес, існуюча угода про спрощення візового режиму має бути переглянута з довгостроковою перспективою і закликати Раду ЄС надати Європейській комісії мандат переглянути цю угоду з українською владою з метою працювати над дорожньою картою безвізових поїздок для України, включаючи середньострокову мету відмінити існуючу плату за візу", - йдеться в проекті документа.

Читайте також:

Українці у дружбу з Росією вірять більше, ніж з ЄС

Євросоюз погодився піти на зближення з Україною

Янукович пообіцяв Заходу сконцентруватися на вступі в ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: