Євросоюзу не сподобалося видалення Internet Explorer з Windows

Microsoft надасть користувачам менше можливостей, видаливши з європейської версії Windows браузер Internet Explorer,- заявили представники Єврокомісії.

Обговорення браузерної політики Microsoft - частина розгляду, ініційованого на прохання Opera (норвезького конкурента Microsoft на ринку браузерів). До Opera приєдналися Mozilla, Google, Oracle, Sun і IBM.

Рішення Microsoft, що нова версія операційної системи Windows 7 продаватиметься в країнах Євросоюзу без Internet Explorer, вже не сподобалося Opera, пише TechRadar. Корпорація не тільки вважає, що необхідно надати вибір з декількох браузеров, але і незадоволена тим, що санкції будуть застосовані лише на території Європи. У Opera включення Internet Explorer в Windows вважають глобальною проблемою.

Представники Єврокомісії заявили, що Microsoft надасть користувачам менше можливостей, видаливши з європейської версії Windows браузер Internet Explorer і поставляючи операційну систему зовсім без браузерів, передає Associated Press. Європейські чиновники вважають, що користувачам треба запропонувати декілька браузерів на вибір.

Раніше, в аналогічних розглядах на території США, Microsoft стверджувала, що прибрати Internet Explorer з Windows неможливо без втрати функціональності ОС, оскільки Windows використовує компоненти Internet Explorer. Тепер в Microsoft заявляють, що новий сервіс-пак для Windows Vista зробив можливим видалення браузера.

Читайте також:

Windows 7 в Європі вийде без інтернет-браузера

Неофіційна версія Windows 7 заражена трояном

Європейці створюють конкурента Windows
 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: