Єжель звільнить військослужбовців з вищою освітою

Військовослужбовців строкової військової служби з вищою освітою, які були призвані у квітні-травні 2010 року, звільнять в запас із Збройних Сил України.

Міністр оборони Михайло Єжель підписав наказ про звільнення в січні-лютому 2011 року військовослужбовців строкової служби, які мають вищу освіту і були призвані у квітні-травні 2010 року

Про це повідомили в прес-службі Міноборони.

Мміністр підписав наказ № 464 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби у січні-лютому 2011 року".

Згідно з наказом, військовослужбовці, які вислужили встановлені строки строкової військової служби - солдати і сержанти, матроси і старшини, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки спеціаліста або магістра і призвані у квітні-травні 2010 року, буде звільнено в запас із Збройних Сил України в січні-лютому 2011 року.

Єжель доручив своєму першому заступнику, а також начальнику Генерального штабу забезпечити організоване звільнення військовослужбовців з дотриманням високого рівня військової дисципліни та статутних взаємовідносин між військовослужбовцями.

Нагадаємо, за словами Єжеля, зараз Збройні сили профінансовані в повному обсязіі українська армія дуже професійна.

Читайте також:

Українська армія стане контрактною через 15 років

Янукович запевнив, що думає про армію

В української армії немає ні цілей, ні грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: