"Її вбили". В усій Україні відбудуться акції пам’яті Каті Гандзюк

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Учасники вимагатимуть імена замовників.

У низці міст України відбудуться акції пам'яті "Її вбили" через смерть радниці мера Херсона та  активістки Катерини Гандзюк.

 Інформація про це розміщена в соцмережі Facebook.

"Її вбили. Вона не пережила напад. Ми чекаємо об'єктивних даних. Ми продовжуємо вимагати імена замовників. Тепер уже вбивства. Чекаємо всіх небайдужих о 19:00 під МВС на Богомольця. Будемо згадувати нашу Катю", - йдеться в описі заходу, проведення якого заплановано в Києві.

Подібні акції анонсовані у Львові, Харкові, Хмельницькому, Одесі та Житомирі.

Сьогодні, 4 листопада померла активістка й радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк. Її справу вже перекваліфікували на закінчене умисне вбивство.

31 липня в Херсоні стався напад на Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. . Жінка отримала опіки 40% тіла. 25 серпня в активістки погіршився стан здоров'я.

ВідеоОблита кислотою активістка Катерина Гандзюк записала відеозвернення

Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк, на яку влітку скоїли напад, заявила, що досі не знає, хто замовник. Наприкінці липня біля її будинку невідомий зловмисник вийшов із кущів і хлюпнув їй в обличчя близько літра концентрованої сірчаної кислоти. Дівчина зазнала опіків 30% шкіри. Підозрюваного затримали через кілька днів після замаху, утім, вже за кілька тижнів відпустили. 

Облита кислотою активістка Катерина Гандзюк записала відеозвернення

Залиште свій коментар

Вибір редакції