Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Їжа за талонами. На Київщині у школах запровадили нову систему харчування

Їжа за талонами. На Київщині у школах запровадили нову систему харчування

Вчителі кажуть, нова система додала работи.

Їжа по талонах - такі правила харчування у школах Ірпеня, що на Київщині. Талони різного номіналу і вигляду. Чим керувались ініціатори новації і чи вона до смаку дітям, батькам і вчителям, йдеться у сюжеті ТСН.16:45

Вже з тиждень тутешні учні їдять за талонами. Талони на їжу зовні нагадують талончики на проїзд у трамваї чи тролейбусі. Мають голограму і  номер, щоб не підробляли, і різний колір. Зелений талон на харчування найдорожчий - 30 гривень. За нього можна з’їсти весь обід. Червоний - 25 гривень - це обід без першої страви. І синій за 20 - це обід на групі продовженого дня.   

“Чіткий облік всередині і чітка взаємодія між підприємством і нашим кінцевим споживачем”, - каже про нововведення керівник комунального підприємства, яке годує дітей у школах та має покращувати свій сервіс.

Відео В Ірпені у школах ввели талони на харчування

Вони різного номіналу та кольорів. Із зеленим талончиком - обід із супом, із червоним - без супу. Ініціатори нововведення певні, що з талонами годувати дітей стане легше вчителям, однак педагоги чомусь не раді.

В Ірпені у школах ввели талони на харчування

Гроші готівкою за їжу не беруть. Починали так: батьки платять на рахунок через банк або через сайт. Уже квитанції віддають вчителям, які ведуть табелювання харчування. Тепер і цього не буде. 

“Ви оплатили 20 обідів, за 20 обідів отримали 20 талонів, дитина прийшла вранці в школу - дала талон класному керівнику, передали в їдальню і все. Ніякого табелювання, ніякого обліку. Є оплата - є талон. І все дуже просто”, - стверджує керівник підприємства.

Дуже просто виявилося лише на словах. Вчителька, яка вела журнал табелювання харчування раніше, каже - після появи талонів табличка не зникла, у ній навпаки, з’явився ще один стовпчик.

“Крім того, що я рахую, скільки грошей, то ще й талонів. Дитина може талон загубити, забути”, - каже вчителька, яка тримає через те і журнал, і талони в себе.

Що робити в разі псування талона на харчування, їхні творці обіцяють вирішувати індивідуально. Систему ж харчування за талончиками будуть тестувати до кінця навчального року. Якщо себе не виправдає, придумають щось нове.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Вибір редакції