Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ймовірного фігуранта справи про вбивство Шеремета перевезли до Києва

Йому подовжили арешт до 16 грудня.

Ймовірного фігуранта справи про вбивство журналіста Павла Шеремета ветерана АТО Владислава Грищенка перевезли до Києва, де суд подовжив йому арешт у справі щодо замаху на вбивство в Івано-Франківській області.

Про це повідомляє Українська правда.

Печерський районний суд Києва залишив Грищенка під вартою до 16 грудня, хоча прокурор просив подовжити арешт на два місяці, в захисник – відправити під домашній арешт. 

Захисник ветерана АТО також сказав, що "прокуратура намагається прив’язати" його підзахисного до справи вбивства Шеремета. 

Раніше повідомлялося, що подружжя колишніх добровольців антитерористичної операції на сході України, Владислав та Інна Грищенки, можуть фігурувати у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Владислава Грищенка на псевдо "Буча" затримали 24 вересня, його дружину "Пуму" – 5 листопада. Суд заарештував обох на час розслідування. 

Якщо спочатку розслідування вела Івано-Франківська поліція під керівництвом місцевої прокуратури, то зараз цим займається Головне управління Нацполіції у Києві, а нагляд здійснює Генеральна прокуратура.

Колишніх АТОвців та їхнього знайомого Івана Вакуленка – теж учасника війни на Сході – підозрюють у замаху на замовне вбивство мешканця Івано-Франківщини та незаконному поводженні зі зброєю. Вакуленка у жовтні цього року знайшли мертвим – за офіційною версією, він вчинив суїцид.

Відео Зеленський провів нараду з керівником поліції щодо розслідування справи Шеремета

Президент України провів нараду разом з очільником поліції Князєвим щодо розслідування справи вбивства журналіста Шеремета. Каже, що його ознайомили з деталями розслідування, воно масштабне і громадськість скоро дізнається багато подробиць. Утім, уже з новим генеральним прокурором. Старого - Луценка - на нараді не було.    

Зеленський провів нараду з керівником поліції щодо розслідування справи Шеремета

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції