Йовбак вперше публічно розповів, як опинився на місці стрілянини у Мукачевому

Йовбак вперше публічно розповів, як опинився на місці стрілянини у Мукачевому

Микола Йовбак запевняє, що він - не титушка. / Фото: Громадське ТБ

Чоловік у спортивках і рушницею виявився помічником дільничого і журналістом.

Чоловік у спортивках і рушницею Микола Йовбак, який став відомим після суботніх подій у Мукачевому, опинився на місці перестрілки між міліцією та "Правим сектором", коли повертався з рибалки.

Про це він розповів в інтерв'ю Громадському.

Йовбак сказав, що повертався з рибалки, коли дізнався, що у Мукачевому стрілянина, а неподалік під місця перестрілки був його рідний брат. Тоді він взяв свою мисливську рушницю і поїхав. За його словами, він пробув біля спорткомплексу "Антарес" близько 10-15 хвилин, доки не побачив брата. Він запевняє, що зі своєї зброї не стріляв.

Також Йовбак заперечує, що він є людиною депутата Михайла Ланьо. За його словами, він його знає, оскільки у Мукачевому усі один одного знають.

Микола Йовбак виявився помічником дільничного інспектора і має міліцейський жетон, а ще жилет з написом "громадський помічник". Окрім того, в нього є посвідчення члена національної спілки журналістів.

Нагадаємо, прес-секретар МВС Артем Шевченко спочатку назвав людин у спортивках та рушницею, яка фігурує на відео Радіо Свобода і Reuters, "працівником міліції, який не встиг переодягтися". Пізніше він написав, що – це місцевий мисливець Миколай Йовбак.

Повʼязані теми:

Наступна публікація