Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юнак, який підірвався на гранаті в Києві, мав за кілька тижнів одружитись

Поліція з’ясовує чи справді молодий чоловік вкоротив собі віку.

Тіло чоловіка, якого розірвало вибухом гранати, знайшли вранці в спальному районі на околиці Києва просто на газоні. Поліція вважає це самогубством. ТСН з'ясувала, що загиблий - молодий військовослужбовець, він переїхав до столиці з Полтавщини і скоро мав одружитися, йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

На припаркованих авто кров, але слідів осколків не видно. Із сусідніх будинків жертви ніхто не знає. Та й вибух мало хто чув. Лише поліція уточнює: граната розірвалася під чоловіком. Провадження відкрили за статтею «вбивство» з додатковою кваліфікацією «самогубство».

«Вилучили металеві рештки вибухового пристрою, які відправили для проведення експертизи. Але попередньо уже можемо говорити про те, що чоловік підірвався на гранаті. Особа загиблого встановлена. Це 24-річний уродженець Полтавської області», - кажуть у поліції.

ТСН з’ясувала, загиблого звали Ігор Колотій. Вивчав фізкультуру в педагогічному коледжі. Служив у Кременчуці в частині 3059 Національної гвардії. Товариші кажуть, три тижні тому він перевівся на службу до столиці. Винаймав квартиру і мав одружитися. Фото з дівчиною виклав на своїй сторінці вчора. Психолог військової частини приголомшений. Він знав Ігоря як оптиміста і гідну людину. Не вірить, що той укоротив собі віку гранатою.

«Ми з ним були разом в зоні операції об’єднаних сил.  Військовослужбовець перевівся з моєї військової частини уже тижнів три як. В листопаді місяці в 20 числах повинно було бути весілля», - каже військовий психотерапевт.

Колеги по службі нічого не чули про розбите серце Ігоря Колотія. Та й про інші життєві проблеми теж. Чому напередодні весілля 24-річний чоловік убиває себе, має з’ясувати поліція. І чи було це самогубство взагалі.

ВідеоВ Києві від вибуху гранати загинув 24-річний військовослужбовець з Полтавщини

Тіло чоловіка, якого розірвало вибухом гранати, виявили вранці в спальному районі на околиці Києва просто на газоні. Поліція вважає це самогубством. ТСН з'ясувала, що загиблий, молодий військовослужбовець, він переїхав до столиці з Полтавщини і скоро мав одружитися. Що ж спонукало хлопця вкоротити собі віку? 

В Києві від вибуху гранати загинув 24-річний військовослужбовець з Полтавщини

Залиште свій коментар

Вибір редакції