Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЮНЕСКО почало прямий моніторинг ситуації в окупованому Криму

Про ситуацію на півострові звітуватимуть Гендиректорові.

Спеціалізована установа ООН з питань освіти, науки та культури ЮНЕСКО почала моніторинг ситуації в окупованому Криму.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко. 

"Вітаю важливе рішення Виконавчої ради ЮНЕСКО про початок прямого моніторингу ситуації в АРК та Севастополі. Російській окупаційній владі не вдасться приховати свої злочини від міжнародної спільноти. Як не вдасться їй уникнути і заслуженої відповідальності", - написав він.

Вітаю важливе рішення Виконавчої ради ЮНЕСКО про початок прямого моніторингу ситуації в АРК та Севастополі. Російській...

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 10 жовтня 2018 р.

Посол України у Франції Олег Шамшур заявив, що наступного жовтня відбудеться звітування Генеральному директорові ЮНЕСКО щодо ситуації на окупованому півострові. 

"Сьогоднішнє засідання Виконради ЮНЕСКО стало важливою подією: офіційно оголошено про початок першої фази прямого моніторингу Організації ситуації в окупованому Криму, ухвалено рішення щодо звітування Гендиректора про його результати наступного жовтня", - написав він у Twitter.

ВідеоЮНЕСКО планує розпочати прямий моніторинг ситуації в окупованому Криму

Під наглядом ЮНЕСКО. Установа Організації Об'єднаних Націй ухвалить рішення про початок прямого моніторингу ситуації в окупованому Росією Криму. Про це повідомив постійний представник України при ЮНЕСКО Олег Шамшур. Очікується, що моніторити ситуацію на півострові почнуть до квітня наступного року. 

ЮНЕСКО планує розпочати прямий моніторинг ситуації в окупованому Криму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції