Юні українки почали закохуватись у пенсіонерів: приваблює досвід

Українські женихи постаршали майже удвічі. Юні наречені стверджують, що справа не в грошах, а в досвіді й у почуттях.

Українські красуні доволі молодого віку все частіше закохуються у підстаркуватих чоловіків. Джентльмени за 60 мають широкий вибір юних дівчат. Кажуть, річ не у грошах, а в досвіді й у почуттях.

Пенсіонери хваляться, що справа в тому, що вони "люди старої школи", біля яких юні дівчатка почувають себе захищеними. Працівники шлюбних агенцій теж констатують: женихи постаршали майже удвічі.

Психологи теж убачають у цьому тенденцію. Професійною мовою одруження людей із великою віковою різницею вони називають "синдромом другого шлюбу". За приклад - український парламент. Значна частина депутатів, яким за 50, узяли другий шлюб зі значно молодшими себе жінками.

Українська красуня Олександра Ніколаєнко свого часу наробила багато галасу своїм шлюбом. Заміж вона вийшла у 26, її чоловіку - Філу Раффіну - було 72. Різниця - 46 років. Таких історій у модельному бізнесі багато.

Нерівні шлюби завжди були в центрі уваги і завжди викликали плітки. Юну князівну Анну Ярославну видали заміж за короля Франції на 20 років за неї старшого. А онуку Ярослава Мудрого - Євпраксію у 12 років заручили із підстаркуватим німецьким маркграфом. За рік після весілля він помер, а вона стала вдовою.

Сучасні психологи за допустиму різницю у віці ще називають 15 років. Те, що вище, - науці відоме як синдроми. Сидром "татка", "дідуся", або ж "матусі" чи "бабусі", якщо за чоловіка значно старша дружина.

Читайте також:

В Індії жінку оштрафували на 4 тис. доларів за імпотенцію чоловіка

Чоловік задушив піжамою дружину, яка два роки відмовляла йому в сексі

Секрет щасливого шлюбу: 15 факторів, які ведуть до розлучення

Жінка виставила на "аукціон" свого сина, аби швидше одружити

ВідеоКоханню всі літа покірні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: