Юні українки почали закохуватись у пенсіонерів: приваблює досвід

Українські женихи постаршали майже удвічі. Юні наречені стверджують, що справа не в грошах, а в досвіді й у почуттях.

Українські красуні доволі молодого віку все частіше закохуються у підстаркуватих чоловіків. Джентльмени за 60 мають широкий вибір юних дівчат. Кажуть, річ не у грошах, а в досвіді й у почуттях.

Пенсіонери хваляться, що справа в тому, що вони "люди старої школи", біля яких юні дівчатка почувають себе захищеними. Працівники шлюбних агенцій теж констатують: женихи постаршали майже удвічі.

Психологи теж убачають у цьому тенденцію. Професійною мовою одруження людей із великою віковою різницею вони називають "синдромом другого шлюбу". За приклад - український парламент. Значна частина депутатів, яким за 50, узяли другий шлюб зі значно молодшими себе жінками.

Українська красуня Олександра Ніколаєнко свого часу наробила багато галасу своїм шлюбом. Заміж вона вийшла у 26, її чоловіку - Філу Раффіну - було 72. Різниця - 46 років. Таких історій у модельному бізнесі багато.

Нерівні шлюби завжди були в центрі уваги і завжди викликали плітки. Юну князівну Анну Ярославну видали заміж за короля Франції на 20 років за неї старшого. А онуку Ярослава Мудрого - Євпраксію у 12 років заручили із підстаркуватим німецьким маркграфом. За рік після весілля він помер, а вона стала вдовою.

Сучасні психологи за допустиму різницю у віці ще називають 15 років. Те, що вище, - науці відоме як синдроми. Сидром "татка", "дідуся", або ж "матусі" чи "бабусі", якщо за чоловіка значно старша дружина.

Читайте також:

В Індії жінку оштрафували на 4 тис. доларів за імпотенцію чоловіка

Чоловік задушив піжамою дружину, яка два роки відмовляла йому в сексі

Секрет щасливого шлюбу: 15 факторів, які ведуть до розлучення

Жінка виставила на "аукціон" свого сина, аби швидше одружити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: