Юний Азаров займався хімією та майстерно "забивав козла"

Середня школа № 5 міста Калуги, де вчився і виріс Микола Азаров, уважно стежить за кар'єрою свого випускника. Вчителі розповідають, що майбутній українский прем'єр не був стриманий та любив бешкетувати.

У молоді роки майбутній прем'єр-міністр України Микола Азаров ходив до хімічного гуртка, в лижну секцію, бешкетував у школі, та вже у старших класах дружив з дівчинкою, яка потім стала його дружиною. Про все це розповіли вчителі та однокласники Азарова.

Як з'ясували українські журналісти,  середня школа № 5 міста Калуги, де вчився і виріс Микола Азаров, уважно стежить за кар'єрою свого випускника. На стінах, у коридорі, і навіть у класі, де вчився майбутній голова ПР, можна побачити його портрети, також вивішені шкільні, наукові та політичні здобутки.

У 1980 році Азаров оригінально заповнив анкету для випускників. Ось деякі з його відповідей:"Яким Ви бачите своє майбутнє?" - "Безхмарним". - "Як Ви уявляєте собі вирішення демографічної проблеми?" - "Без моєї участі". - "Чи бажаєте Ви, щоб Ваші діти вибрали Ваш шлях?" - "Я його ще сам не знаю".

Як лауреат премії Ленінського комсомолу Азаров потрапив навіть в шкільний музей, створений 30 років тому. Тоді 32-річний Азаров надіслав до рідної школи листа, в якому підтримав ідею створення музею. У висновку він написав: "Я відправляю матеріали про себе, хоча, відверто кажучи, не вважаю свою персону гідною для увічнення на стендах музею. Напевно є люди набагато більш гідні". Внизу листа підпис - "Коля Азаров".

"У нас був дуже високий рівень викладання фізики та математики, - розповідає одноклассник і друг майбутнього прем'єра Андрій Ікрянніков. - Тому були люди, які мали схильність до природничих наук і проявили себе, в тому числі Азаров. Він брав участь в олімпіадах. Закінчив школу зі срібною медаллю і вступив в МГУ на геологічний факультет. Ми також ходили до хімічного гуртка". Ікрянніков додав, що в школі Азаров ходив в лижну секцію, а в університеті займався вільною боротьбою.

"Найбільш інтелектуальний вид спорту, яким він (Азаров – ред.) займався, це доміно. Мужики у дворі грали. Коля обігравав мужиків", - додав колишній однокласник.

Вчителька історії Іда Копилова розповіла про характер майбутнього прем'єра України. "Ні-ні, він не був стриманий. Любив бешкетувати. Він не любив погоджуватися з усім тим, що йому пропонували. Іноді по носі - лясь! Замовкає. Почекай, встигнеш висловитися. Буза, буза, любив бешкетувати. Заноза", - зазначила вона.

В школі журналістам також розповіли, що в Азарова в старших класах вже була дівчинка, яка і стала його дружиною."Були дві сестри-близнючки, (з одного з яких він одружився) ... Але Азаров особливо свої відносини не афішував", - повідомив один з друзів дитинства.

Одного разу Азаров навіть уникнув загибелі за щасливим збігом обставин.

"На геологічному факультеті, була в нього практика в Криму. Він поїхав туди зі своєю нареченою. Коля зі своєю нареченою приїжджає в аеропорт, у нього квитки, все нормально. А там якесь велике начальство повинно було прилетіти. Йому сказали: "Та пішов ти ". Що таке радянський студент у порівнянні з великим начальником! Коротше, його не пустили на рейс. І цей рейс не прилетів, розбився. Ось так. Доля грає з людиною ", - розповів Ікрянніков.

Читайте також:

Азаров скоротив пенсії жертвам нацистів

Азаров побачив, що його підтримує країна

Льовочкін: Азаров став прем'єром, бо він - найдосвідченіший

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: