Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юний кримський татарин здивував усіх вивченням напам’ять Корану арабською мовою

Хлопець може вільно цитувати священну для мусульман книгу з будь-якого місця.

Українець із феноменальною пам'яттю вивчив 600 сторінок тексту арабською мовою. 19-річний кримчанин Белял Сулейманов навчається в Туреччині та може цитувати Коран з будь-якого місця, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Людей, які знають Коран напам’ять, почесно називають Хафіза. Відтепер, які б поважні мусульмани не зібралися разом, саме Белял читатиме молитву. Але вивчити книгу – це півсправи, тепер головне для нього – не забути. "Важко, потрібно щодня повторювати. Якщо не повторюєш, то частину можна забути", - зізнається юнак. У цьому йому допомагає телефон, де він має потрібні тексти. Белял зізнається, що важко було на початку, коли за день вивчалося лише по кілька рядків. Натомість останні сури книги запам’ятовувалися за лічені години.

ВідеоУкраїнець вивчив напам'ять 600 сторінок Корану арабською мовою

Таких людей - хіба кілька на всю Європу. Белял Сулейманов у свої 19 років вивчив Коран і може його цитувати по пам'яті з будь-якого місця. Хлопець - кримчанин, навчається в Туреччині.

Українець вивчив напам'ять 600 сторінок Корану арабською мовою

Хафіз дуже поважають в арабському світі. Мусульмани вірять, що після смерті вони отримують у раю і наложниць, і білих скакунів. Але це і велика відповідальність: вивчити Коран, а потім його забути – гріх.

Белял у турецькому місті Чанаккале вчиться на теологічному факультеті та в майбутньому хоче стати імамом. Додому він повернеться вже з дипломом, і мріє, що до того часу Крим знову стане українським. Хлопець зізнається, що сумує за рідною землею.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції