"Юрі Єнакієвському" заборонили в’їзд до США

Юрій Іванющенко найняв фірму лобістів для того, щоб вони допомогли йому отримати американську візу.

 Депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко, він же "Юра Єнакієвський", найняв у США лобістську фірму Sidley Austin для отримання дипломатичної візи. Причина такого вчинку в тому, що депутат перебуває у американському "чорному списку" - йому заборонено в’їзд на територію США.

Українські ЗМІ отримали інформацію про це в Мінюсті США. Саме туди американські лобісти зобов’язані повідомляти про своїх іноземних клієнтів, в інтересах яких вони діють на території Штатів.

Як повідомляється, Іванющенко законтрактував консультантів у березні 2011 року.

"Команда наших юристів надає поради закордонному довірителю щодо клопотання для отримання дипломатичної візи", - звітує до американського Міністерства юстиції Sidley Austin.

У звіті також сказано, що юристи компанії зобов'язуються від імені Іванющенка "зустрічатися та в інший спосіб комунікувати з посадовцями американського уряду" для вирішення його питань.

Іванющенка називають чи не основним посередником між президентом Віктором Януковичем та людьми, які хотіли б одержати доступ до глави держави. У той же час нещодавно він спростував чутки про свій "величезний вплив" на Януковича.

Читайте також:

Лукашенко заборонив європейським політикам відвідувати Білорусь

Кримінальний авторитет з Росії почав їздити до Києва завдяки президентству Януковича

Данилишин може вільно подорожувати країнами Шенгенської зони

Отаману донських козаків зняли заборону на в'їзд в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: