Юрій Луценко виступить у Раді

Спікер Володимир Литвин вважає, що, перш ніж звільняти Луценка спершу треба його вислухати.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко має намір виступити у Верховній раді зі зверненням до депутатів.

Про це сьогодні, 12 травня, під час брифінгу повідомив спікер Володимир Литвин.

"Я мав розмову з Юрієм Луценком, і він погодився прибути до парламенту", - заявив спікер.

Він також додав, що питання про відставку Луценка буде розглядатися після отримання відповідних документів від Міністерства закордонних справ, які ще не надійшли до ВР.

"Ми ще не отримали відповідну інформацію від Міністерства закордонних справ … А для розгляду цього питання по суті (відставки Луценка з поста міністра – ТСН.ua) необхідно отримати інформацію від МЗС. І я думаю, що ми отримаємо таку інформацію впродовж декількох годин", - сказав Литвин.

Він додав, що "кадрове питання щодо Луценка не вимагає додаткового розгляду в комітетах, але необхідно, щоб був підготовлений відповідний проект постанови, якої зараз немає".

Литвин також заявив, що "фракція Блоку Литвина ухвалить об'єктивне рішення щодо заяви Юрія Луценка".

Водночас спікер упевнений, що якщо факти, викладені в пресі щодо інциденту в аеропорту Франкфурта, підтвердяться, то парламент повинен підтримати відставку міністра.

Як повідомлялося, сьогодні Литвин також заявляв, що, на його думку, справжньою причиною блокування "регіоналами" трибуни ВР є спроба створити штучні підстави для розпуску парламенту, а також небажання деяких зацікавлених людей розглядати питання, пов'язані з гральним бізнесом. (Нагадаємо, Кабінет міністрів 8 травня призупинив ліцензії всіх гральних закладів в Україні тривалістю на один місяць у зв'язку з вибухом у одному з гральних закладів Дніпропетровська).

Як повідомляв ТСН.ua, сьогодні, 12 травня Юрій Луценко заявив про бажання піти у відставку і попросив депутатів розглянути це питання як невідкладне.

Незважаючи на це, депутати від Партії регіонів заблокували трибуну Верховної ради та розвісили в сесійній залі парламенту плакати з написами "Юра, похмелись!". Причиною блокування вони називають те, що інші фракції не мають наміру затверджувати відставку Луценка.

"Партія регіонів блокує трибуну парламенту у зв'язку з тим, що наші колеги не хочуть розглядати питання по відставці Луценка. ПР наполягатиме на розгляді цього питання і позитивному рішенні по ньому. Ми вимагатимемо саме позитивне рішення, а не формальний розгляд", - заявив заступник голови фракції ПР Олександр Єфремов.

Нагадаємо, причиною відставки Луценка став інцидент за його участі у аеропорту Франкфурта - за даними ЗМІ, міністр та його син були п'яні і спровокували бійку з представниками поліції та працівниками аеропорту.

Читайте також:

Литвин: Раду блокують не через Луценка, а через гральні автомати

"Регіонали" попросили Луценка похмелитися і заблокували Раду

Луценко подав заяву про відставку

"П'яний дебош" Луценка може розвалити коаліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: