Юрист БЮТу затриманий за фальшивомонетництво

Міліція затримала юриста громадської приймальні Білогірської організації партії за підозрою в збуті фальшивих грошей.

Лідер Кримської республіканської організації партії ВО "Батьківщина", народний депутат Андрій Сенченко заявляє про затримання юриста громадської приймальні Білогірської організації партії за підозрою в збуті фальшивих грошей.

"Вчора (26 вересня) о 20:00 міліція опечатала партійний офіс у Білогірську. Приводом для цих дій послужила інформація - ми її маємо з сторонніх джерел - про те, що юрист громадської приймальні, молода людина, інвалід з дитинства, нібито розплатився фальшивою 50-гривневою купюрою. Він затриманий", - сказав Сенченко.

За його словами, офіс був опечатаний напередодні партійної конференції в Білогірську.

"Ми розцінюємо подію як явну передвиборчу провокацію", - сказав Сенченко.

Депутат заявив, що у міліції немає права опечатувати приміщення, вона може лише проводити обшук, якщо на це є санкція прокуратури.

Сенченко повідомив, що в інший день Білогірська парторганізація провести конференцію не могла через стислі терміни виборчої кампанії, до того ж на 28 вересня призначена республіканська конференція "Батьківщини".

За словами Сенченка, партія знайшла інше приміщення і змогла провести конференцію в Білогірську, оскільки печатка регіональної організації знаходилася не в опечатаному офісі, а в Сімферополі.

"Надзвичайне збіг обставин: Білогірськ - регіон, в якому у "Батьківщини" традиційно максимальний результат на виборах в Криму - в 2006, в 2007 роках, в першому і в другому турі президентських виборів", - сказав Сенченко.

Начальник прес-служби кримського управління Міністерства внутрішніх справ Ольга Кондрашова заявила, що звинувачення на адресу міліції безпідставні.

Разом з тим, вона повідомила про затримання 26 вересня співробітниками міліції 2 жителів Білогорська, підозрюваних у виготовленні фальшивих грошей. За словами затриманих, виготовленням фальшивок вони займалися у приміщенні офісу однієї з опозиційних політичних партій.

Назва партії співробітниця прес-служби уточнити відмовилася.

Міліція за даним фактом порушила кримінальну справу за статтею 199 Кримінального кодексу (виготовлення, зберігання перевезення, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей). Ведеться слідство.

Читайте також:

Турчинова вчетверте викликали на допит в СБУ

На Донбасі 11 депутатів втекли від Януковича до Тимошенко

У Криму міліція опечатала офіс партії Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: