Юрист розповів, чи можна в Україні ходити до кафе та ресторанів з собаками

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Все більше українських закладів дозволяють чотирилапим відвідувати їх.

Чи справді кафе та ресторани в Україні під забороною для домашніх тварин? "Сніданок з 1+1" звернувся до юриста, аби з`ясувати, куди закон дозволяє та забороняє ходити із домашніми тваринами.

"Відвідувати заклади, приходити в магазини і кафе, окрім спеціалізованих приміщень для тварин – заборонено. У нас в місті Києві забороняється відвідувати магазини і кафе з тваринами, до яких належать і собаки", - юрист Олександр Дульський.

За кордоном і закони, і самі власники закладів набагато лояльніші до собак та котів. Наприклад, у Німеччині собакам вільний вхід до магазинів, супермаркетів, кафе та ресторанів. Заборонити його може лише попереджувальна табличка.

А в Італії власник одного з продуктових магазинів поставив візочки спеціально для собак. І після кожного 4-го пасажира їх протирає.

В Україні ж суспільство поступово звикає, що домашні тварини – це друзі, а не річ, яку можна залишити в шафі на вході до магазину.

Кафе та ресторанів, до яких пускають із собаками, стає все більше. Активісти вже скласти список таких догфрендлі-закладів.

Нагадаємо, 4 липня повідомлялося, що вчені Вашингтонського університету (США) дійшли до висновку, що собаки вміють вгамовувати стрес та запобігають його виникненню у студентів.

ВідеоКуди закон дозволяє та забороняє ходити із домашніми тваринами

Лізу знову вигнали з кафе, поскаржилась телеведуча та актриса Василіса Фролова про свого собаку. Сніданок з`ясував, чи справді кафе та ресторани в Україні під забороною для домашніх тварин.

Куди закон дозволяє та забороняє ходити із домашніми тваринами

Залиште свій коментар

Вибір редакції