Юристи НУ критикують партію Кінаха

Юридичний департамент "Нашої України" звинувачує Партію промисловців і підприємців України в дезінформації суспільства.

В'ячеслав Кириленко
razom.org.ua
"Наша Україна" критикує колишніх колег по блоку.

Юридичний департамент “Нашої України” закликає Партію промисловців та підприємців України не дезінформувати суспільство та не висловлювати припущення стосовно можливого прийняття Вищим адміністративним судом України рішення на користь ПППУ. 

Про це повідомляє прес-служба об'єднання демократичних сил. 

За повідомленням, окрім того, що інформація про можливий перегляд ВАСУ постанови Печерського районного суду Києва, якою підтверджено виключне право делегатів міжпартійного з’їзду Блоку “Наша Україна” приймати рішення стосовно “обнуління” власних виборчих списків, є непрямим тиском на суд, вона ще й не відповідає дійсності. 

У повідомленні відзначається, що 17 липня відбудеться судове засідання у Вищому адміністративному суді України, але не по питанню перегляду постанови Печерського районного суду Києва по суті, а по питанню перегляду ухвали Апеляційного адміністративного суду Києва від 16.06.07р., якою було відмовлено ПППУ в апеляційному оскарженні постанови Печерського районного суду Києва від 11.05.07р.

ВАСУ відмовив ПППУ в касаційному перегляді постанови Печерського районного суду Києва від 11.05.07 р. та в зупиненні її виконання ухвалами від 4 та 5 липня 2007 року. 

В'ячеслав Кириленко
razom.org.ua
"НУ" вважає, що партія Анатолія Кінаха не завадить достроковим виборам.

В повідомленні "Нашої України" особливо наголошується на тому, що в основу обґрунтування скарг і клопотань всіх рівнів ПППУ покладено твердження, що рішення про “обнулення” виборчих списків Блоку “Наша Україна” приймалось без участі ПППУ, а тому є незаконним. 

Представники НУ нагадують, що такому рішенню передувало попереднє виключення ПППУ зі складу Блоку “Наша Україна”, а тому воно не могло прийматись та оформлюватись за участю ПППУ.

"ПППУ своє виключення зі складу Блоку у визначеному законом порядку не оскаржила, хоча про наміри було озвучено на спеціальній прес-конференції паном Гнатенком. Свідомо чи несвідомо, ПППУ замовчує факт своєї бездіяльності стосовно оскарження власного виключення та маніпулює підміною понять з метою отримання чи то політичних, чи то інформаційних дивідендів", - йдеться у повідомленні. 

Анатолій Кінах
Анатолій Кінах конфліктує з колишніми колегами по Блоку "Наша Україна". (Фото: kinah.com.ua)

"Адміністративний суд не міг переглядати чинність рішень блоку політичних партій, оскільки пункт 4 частини другої статті 17 КАС України виключає із юрисдикції адміністративних судів публічно-правові справи з приводу реалізації об’єднаннями громадян їх виключної компетенції. У відносини із Центральною виборчою комісією з приводу внесення змін до виборчого списку вступив Блок «Наша Україна», а не Політична партія промисловців і підприємців України. До того ж у резолютивній частині оскаржуваної постанови Центральної виборчої комісії №23 від 30 квітня 2007 року також відсутній висновок щодо чинності рішень Міжпартійного з’їду блоку "НУ" від 19 квітня 2007 року. Тому, здійснюючи судовий контроль щодо цієї постанови, Печерський районний суд не мав права давати оцінку тим обставинам, щодо яких відсутній висновок відповідача, а Київський апеляційний адміністративний суд цілком обґрунтовано встановив відсутність правової заінтересованості ПППУ у вказаних правовідносинах", - говориться у повідомленні із посиланням на юристів "Нашої України". 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: