Юрій Андрухович публікуватиме те, що не увійде у його нову книгу, на tsn.ua

Відомий письменник та громадський діяч Юрій Андрухович вестиме власну авторську колонку на сайті tsn.ua.

Відомий письменник та громадський діяч Юрій Андрухович вестиме власну авторську колонку на сайті tsn.ua.

Наразі Юрій Андрухович працює над новою книгою, враженнями від написання якої буде ділитися із читачами на сторінках свого блогу. "Дописуючи книжку-лексикон про 111 міст, я раптом зауважив, що багато побіжних ідей чи міркувань залишаються в ній "за кадром", висловитися ж хочеться якомога швидше" – зауважив Юрій.

Вибір ресурсу для діалогу із читачами був не випадковим: як зізнається сам автор, портал ТСН він переглядає регулярно. "Писання колонок є загалом одним із моїх улюблених занять, а сайт ТСН – одним із тих, які я найчастіше відвідую", - каже Андрухович.

Коментуючи співпрацю сайту каналу із українським письменником, керівник Інернет-департаменту групи "1+1", Вадим Осадчий зазначив: "Мені дуже приємно працювати з паном Юрієм, як на мене, одним з найвидатніших українських авторів. Впевнений, його колонка швидко знайде своїх читачів і буде цікавою аудиторії tsn.ua. Також сподіваюся, що ця співпраця дасть новий поштовх для розвитку нашого сайту і принесе йому нових читачів".

Треба зауважити, що вести власні колонки на сайті ТСН стає доброю традицією – відомі українські діячі активно використовують сайт для спілкування зі своєю аудиторією. Компанію Юрію Андруховичу складатимуть такі відомі публіцисти, як Сергій Жадан, Дмитро Корчинський, Юрій Винничук, Роман Чайка, Матвей Ганапольський та багато інших. Нагадаємо також, що Юрій Андрухович вже опублікував у своїй колонці на сайті tsn.ua статтю "Останній аргумент".

Усі колумністи tsn.ua тут - http://tsn.ua/analitika.

Читайте також:

Юрій Андрухович: Останній аргумент 

Юрій Андрухович: Янукович як Путін

Андруховичу наснилося, що він має застрелити Януковича

Андрухович: галичанину ніколи не стати президентом України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: