Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юрій Голик: Траса Запоріжжя - Маріуполь буде готова в жовтні

У липні на нараді у Президента, присвяченим дорожньої галузі, було прийнято рішення зробити цю дорогу за три місяці, тобто до середини жовтня.

Керівник програми "Регіональний розвиток" Українського інституту майбутнього, радник колишнього голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голик повідомив, що капітальний ремонт траси Запоріжжя - Маріуполь буде завершено в середині жовтня цього року.

"Дорогу життя", як її називають жителі Маріуполя, в рамках старої стратегії планували будувати 6 років. Почали в 2016-м, планували закінчити у 2022-му. Це довго. І неефективно. Замість того, щоб цю найважливішу для країни дорогу зробити відразу, її робили в годину по чайній ложці. В цей же час виділялися мільярди гривень на в сотні разів менше завантажені дороги і дороги нижчих категорій", - заявив Голик.

З початком нового трудового тижня тих, у кого є нетрудові вихідні. На трасі Запоріжжя - Маріуполь кожен день, включаючи вихідний, робочий. Що викликає радість у багатьох, залучених безпосередньо в сам процес і соскучившихся по-справжньому великими проектами, викликами і кілометрами. #Не_Ной_А_Строй

Опубліковано Юрій Голік Неділю, 11 серпня 2019 р.

"Коли ми про це публічно оголосили, багато хто вважав, що це неможливо. Але неможливо - це неможливо дивитися на той морок, який твориться з дорогами зараз. А зробити трасу всю за три місяці - дуже складно, але реально", - вважає Голик.

Юрий Голик-Трасса Запорожье_реклама

За його даними, вже дві компанії з чотирьох працюють на цій трасі 24 години на добу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції