Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юрій Голик: у Дніпрі завершено будівництво сучасного хірургічного корпусу лікарні матері і дитини

Серед іншого у лікарні встановили суперсучасні наркозні системи.

Радник губернатора Дніпропетровської області Юрій Голик повідомив, що облдержадміністрація регіону завершила будівництво нового хірургічного корпусу Спеціалізованого центру матері та дитини ім.Руднєва у Дніпрі.

"Ми побудували новий хірургічний корпус на місці руїн будівлі 1912-го року поряд з відкритим рівно рік тому президентом України Петром Порошенком педіатричним корпусом цієї лікарні", - підкреслив Голик.

Голик_реклама_2

У цьому шестиповерховому корпусі встановили ламінарну систему подачі повітря в операційні і суперсучасні наркозні системи в кожній з них.

"Така ж наркозна система використовувалася кілька тижнів тому в США під час операції малюкові вагою 400 грам", - сказав радник глави ОДА.

Голик_реклама_3
Юрій Голик

У новому корпусі встановлено абсолютно нове обладнання у відділеннях кардіохірургії, ортопедії і травматології. Зокрема, ОДА купила ангіограф (апарат для дослідження кровоносних судин).

Голик також повідомив, що в новому корпусі розташовані басейн і спортивний зал. У приміщеннях лікарні зроблені підйомники на входах для інвалідів, в тому числі в басейні - для дітей з особливими потребами.

Голик_реклама_4
Голик_реклама_5

Лікарня стала повністю "електронною" - всі історії хвороб, дані обстежень, переміщення пацієнта зберігаються в комп'ютерній базі даних.

"Яскраві і великі коридори, малюнки на стінах, дитячі куточки з іграшками, книжками, комфортні палати, красиві таблички і покажчики. Все це вже увійшло в норму для медичних установ, які ми будуємо або реконструюємо", - розповів Голик.

За його словами, ці та інші інфраструктурні проекти стали можливими, завдяки децентралізації влади, ініційованої президентом України Петром Порошенком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції