Ющенка біля ГПУ образили прихильники Тимошенко

Словесну перепалку з Ющенком влаштували люди, котрі є активними участинками мітингів на підтримку Тимошенко.

Кривдники Ющенко підтримують Тимошенко_2
УНІАН
Суперечку з Віктором Ющенком біля Генпрокуратури влаштували люди, які постійно беруть участь у мітингах біля ГПУ на підтримку Юлії Тимошенко.

Про це свідчать фотографії з мітингів зняті біля ГПУ за останній місяць.

Як мінімум, це можна стверджувати щодо одного чоловіка і жінки, які потрапили на фото і в п'ятницю, і під час попередніх мітингів біля ГПУ.

На фото мітингу проти Ющенка біля ГПУ в п'ятницю 21 січня зафіксовані, зокрема, мітингуючі - літній колоритний чоловік у сірій в'язаній шапочці, який тримав образливий плакат і при цьому вступив в словесну перепалку з Ющенком, і жінка в бежевому пальті й бежевому кепі - яка також тримала "антиющенківський" плакат.

Мітинг супротивників Ющенка проходив на вигляд нібито від імені "рядових українців", принаймні, мітингуючі не тримали ніякої партійної символіки.

Після перепалки Ющенко звинуватив пікетників у тому, що вони виконують замовлення якоїсь політичної сили, назву якої він не уточнив.

Нагадаємо, лідер партії "Наша Україна", колишній глава держави Віктор Ющенко ходив до Генпрокуратури на допит у справі щодо його отруєння. Це був перший виклик Ющенка на допит як потерпілого.

Читайте також:

Ющенко погодився обійняти і простити Тимошенко

Ющенко поскандалив під Генпрокуратурою

Ющенко розкричався на чоловіка, який назвав його паскудою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: