Ющенко доводив охорону до безтями, поки бігав за смаженими пиріжками

Під час відряджень Віктор Ющенко "зупиняв автомобіль, виходив і йшов "до жіночок", купував пиріжки", розповіла прес-секретар екс-президента Ірина Ванникова.

Прес-секретар колишнього президента Віктора Ющенка Ірина Ванникова розповіла, як екс-глава держави їздив у відрядження по Україні.

"Віктор Андрійович завжди задовольнявся мінімумом, покладеним йому, як главі держави. Коли він їхав у приватну поїздку, з ним було 2-3 охоронця, не більше. Велика охорона його завжди обтяжувала. Віктор Андрійович казав: "Хлопці, ну, не треба затуляти мене від людей. Я хочу спілкуватися з людьми без перешкод. А хлопці казали: "пане президент, охороняти Вас - це наш обов'язок", - розповіла Ванникова в інтерв'ю газеті "Сегодня".

"Коли президент (Ющенко) їхав у відрядження по регіонах, він завжди знав, що близько Пирятина в Полтавській області продаються смачні пиріжки з м'ясом, з капустою, з горохом. Звичайні смажені пиріжки. Віктор Андрійович зупиняв автомобіль, виходив і йшов "до жіночок", купував пиріжки, які лежали в звичайних виварках", - зізналася Ванникова.

"У цей момент вся охорона "непритомніла". Уявляєте, президент поїв "несанкціонованих" пиріжків. За правилами, щоб президент міг дорогою перекусити, в багажнику везеться мінімум їжі: вода, печиво, цукерки, кава, цукор, сухофрукти. Харчування президента на тому місці, куди він приїхав, забезпечує Держуправсправами. Так ось, виходить Віктор Андрійович з машини, в одній сорочці та краватці. Каже: "Добрий день усім!" Все жіночки в істериці, всі біжать до нього, всі пропонують безкоштовно: хто карасів смажених, хто вареники, хто насіння, а президент тільки пиріжки смажені купував".

За словами Ванникової, в цей час продавщиці хапалися за голову: "Ой, мати рідна! Це ж - Ющенко! Наш президент! Ми вас так любимо!".

"Миттєво, в три секунди з'являвся якийсь Вася з фотоапаратом. Починалося фотографування. Всі наші казали: "Боже, ми спізнюємося!". Загалом, починалася масова істерика. У цей час зупинялися машини, пару маршруток і автобус, які проїжджали повз по трасі. Одразу починалися збори, живий мітинг, питання: "А осьо компенсацію на першу дитину в нашому селі не виплатили", "А в мене хата згоріла". Президент давав розпорядження всі скарги фіксувати, розібратися в проблемі. Що характерно, Віктор Андрійович завжди контролював виконання свого розпорядження. З народом Віктор Ющенко спілкувався максимум 10-15 хвилин. А народ не відпускав. У нас же люди які: "Пане президент, ви нам хату дали, паркан поставили, а тепер пофарбуйте цей паркан і газ ще проведіть, та ще й дитину поколишіть". Дуже багато в чому - це українська натура".

Читайте також:

Ющенко готується повернутися до влади

Російський експерт: Ющенко відверто дратував Путіна

У справі про отруєння Ющенка знайшли "в'єтнамський слід"

Андрухович назвав Ющенка Франкенштейном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: