Ющенко і Кінах відсвяткують День знань у ресторані

VIP-лінійка очами ТСН.ua: Ющенко запізнився, а його дочка Віталіна прийшла заздалегідь, щоб не потрапити на очі журналістам. Продовження свята - "у ресторані поза хатою".

ТСН.ua став свідком лінійки у київському ліцеї № 100, в якому навчаються діти та онуки багатьох київських VIP-персон. Останні, розчулені, збираються продовжити її у ресторані.

Лінійка в ліцеї розпочалася не як у звичайній школі – о 8 чи 8.30. VIP-дітям та їхнім батькам дозволили відіспатися аж до десятої години.

Але це не завадило Віктору Ющенку, у якого одразу двоє онуків навчається у цій школі, запізнитися. Молодшого, Віктора, цьогоріч віддали до 1-го класу, а Домініка-Ярина перейшла вже у 6-ий.

ФОТОРЕПОРТАЖ: 1 вересня VIP-учнів: Ющенко, Кінах і Порошенко пішли до школи

Усі діти – старшої доньки екс-президента, Віталіни Ющенко. Сама Віталіна виглядала дуже стильно у чорному вбранні і з модно закрученою гулькою на голові. Вона прийшла завчасно, і мабуть, через «чорний вхід», аби не стикатися з журналістами, які виглядали її з 8 ранку. Разом з Віталіною – у другому ряді залу сидів її чоловік – Олексій Хахльов. А також брат – Андрій Ющенко.

У одному класі з Домінікою-Яриною навчається і донька екс-міністра економіки, нардепа Анатолія Кінаха – Софійка. Анатолій Кирилович разом з дружиною Мариною встигли на початок лінійки і заняли місця у першому ряді актового залу, де мала відбутися урочиста подія. Марина Кінах вигладяла, як завжди, ефектно: вона була вдягнена у яскраво фіолетову сукню по фігурі і замшеві черевики такого ж кольору. Анатолій Кінах, аби відповідати стилю дружини, навіть краватку у тон її сукні надів.

Завчасно прибув до школи нардеп Анатолій Гриценко із дружиною Юлією Мостовою. Обидва дуже хвилювалися, адже сьогодні у перший клас віддавали наймолодшу донечку – Анєчку. Дитина – дуже схожа на батька, з темними очима-гудзичками, дуже усміхнена і сором’язлива. Ще біля входу у школу дівчинку оточили журналісти, і вона ледве встигала відповідати на питання.

«Настрій добрий. Вчительку звати Марія Степанівна. Як готувалася до школи? Вчилася читати, вчила математику», - відповідає Аня.

«І рюкзак збирала, скажи!» - підказує татусь.

Відома журналістка-мама Юлія Мостова у ніжно-рожевій сукні з квіточками виглядала дуже зворушливо і лише збоку споглядала за тим, як батько з донькою давали інтерв'ю.

Відзначимо, що лише ця VIP-пара скромно залишилася стояти у проході упродовж всього заходу, в тисняві не намагючись зайняти місця у першому ряді залу.

На початку лінійки під фонограму заспівав дитячий хор – самі діти стояли на сцені, але лише роти відкривали, потім пролунав гімн. Далі зі словом виступив «постійний гість» школи, Анатолій Кінах, у якого тут навчається вже друга дочка.

І нарешті до залу увійшов Віктор Ющенко, якого тут чекали, мабуть, більше, ніж саме свято.

Він був у строгому чорному костюмі, білій сорочці, та все одно виглядав якось не офіційно, можливо, тому, що виконував тут роль дідуся, а не політика. Віктор Андрійович сів у перший ряд залу, поруч із директоркою, на звичайний стілець, а з другого ряду його обійняла і поцілувала дочка Віталіна.

Ющенку дали слово, щойно він усівся. Та чомусь екс-президент смутився.

«Я якось не готувався до слова. Але сьогодні я віддаю останнього «мужика» свого роду, нині живущого, у перший клас», - почав він свою розчулену промову.

Говорив не довго – хвилини зо три. Потім сів на місце і уважно спостерігав за усім, що відбувалося на сцені, періодично про щось перешіптуючись із донькою.

Мабуть, потішив око екс-президента, який любить усе, пов’язане з українськими традиціями, спеціально запрошений ансамбль народного танцю. Дівчата і хлопці прямо перед носом президента станцювали гопака.

Також на сцені виступив відомий актор театру на Подолі, розташованому у кількох стах метрах від ліцею, Сергій Бойко. Щоправда, його постановка була не дуже зрозумілою: він намагався уособити в собі «врожай», який «зібрав» ліцей, у вигляді успішних людей, переможців олімпіад і так далі.

А тим часом, онук Віктора Андрійовича, маленький Вітя, не знав, куди подітися від настирливих папарацці. Вони вирахували його серед інших дітей і без перерви фотографували. Дитина навіть на стілець з ногами залізла, але й це не допомогло.

Пізніше маленького Вітю одинадцятикласники вивели на сцену, аби він зачитав завчасно підготовленого віршика. Та малюк засоромився і запнувся на першому ж рядку. Віктор Андрійович намагався робити йому якісь знаки руками та губами, підбадьорювати…

Пізніше, на питання ТСН.ua, з ким Вітя-молодший вчив віршик, Віктор Андрійович тяжко зітхнувши, відповів: «з мамою». І ніби виправдовуючи малюка, додав:

«Та він у нас не буде філологом, він у нас технічний. Це дівчата у нас гуманітарії».

Наприкінці лінійки Віктор-молодший разом з Анею Гриценко дали перший дзвоник. Після чого онук, а також онучка Віктора Андрійовича – Домініка-Ярина, яка також навчається в 100-му ліцеї, підбігли до дідуся і обійняли. Потім сором’язливий Вітя пішов на свій перший урок, а Домінічка, як її лагідно називає дідусь, не відпускала з обійм Ющенка.

«Я дуже сентиментальний, знаєте, пече трошки, - поділився відчуттями з ТСН.ua після лінійки Віктор Ющенко. – Знаєте, дивлюся на онука – він ще не розуміє, куди він пішов і яка доля з сьогоднішнього дня у нього. Він дуже гарний хлопчик, дуже серйозний, він може такі чудеса розповісти. Дуже цікава людина».

На питання ТСН.ua, ким саме хоче стати Домініка-Ярина, яка стояла поруч з президентом, Віктор Андрійович сказав: співачкою.

«У Яринки такий голос знайшли дуже рідкісний, який, Яринка? Як у Ріани? А як називається? То треба в мами спитать», - сказав екс-президент ТСН.ua.

На питання, чим буде займатися онук-першокласник Вітя у вільний від школи час, Віктор Андрійович зазначив, що він буде навчатися грі на бандурі.

«У нас вони всі до 6 години вечора спокою не мають. Все в школі. А зараз такий вік, щоб, наприклад, на бандурі грати. Наприклад, Тарасик (молодший син Віктора Ющенка, - Ред.) з  першого класу почав на бандурі грати і зараз тепер з внуками будемо освоювати цей інструмент.

Потім, Ющенко зізнався, що ввечері планує відзначити свято першого дзвоника «десь поза хатою».«Будемо в ресторані, але це не Київ», - зазначив екс-президент.

У екс-міністра економіки Анатолія Кінаха програма на вечір майже аналогічна: щоправда, як він зізнався ТСН.ua, спочатку планує перевірити ступінь підготовки дочки Софійки до школи.

«А потім – звичайно, завіємось кудись, відсвяткуємо», - посміхнувся Кінах.

Читайте також:

Перше вересня: як пройшов День знань у VIP-персон

Януковича в школі била вчителька, а Тимошенко важко давалася українська мова

Ющенко: хай жінка забавляється, але самі великі справи роблять чоловіки

Януковича в школі била вчителька, а Тимошенко важко давалася українська мова

Ющенко з дружиною нарешті переїжджають з держдачі в Конча-Заспі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: