Ющенко написав Януковичу про зраду

У своєму листі Ющенко висловлює обурення діями влади щодо інституту національної пам'яті та музею "Тюрма на Лонцького".

Екс-президент Віктор Ющенко просить президента Віктора Януковича не нехтувати незалежністю України.

Про це йдеться в його листі до Януковича.

"Тільки влада, яка свідома національних інтересів, впевнено їх захищає - користується повагою на міжнародній арені. У іншому випадку за словами дружби ховається використання у своїх цілях тих, хто не здатен обстоювати свій інтерес. Зрадою національних інтересів ще ніхто не домігся жодних значимих поступок", - йдеться в зверненні.

У своєму листі Ющенко висловлює обурення діями влади щодо інституту національної пам'яті та музею "Тюрма на Лонцького".

"Ситуація із затриманням та порушенням кримінальної справи проти директора Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" Забілого, а згодом - обшук і вилучення історичних матеріалів з музею викликає обурення у всіх українських патріотів", - зазначає Ющенко.

"Такими діями влада хоче утвердити думку, що українська історія - секрет та налаштовує суспільство проти себе і об'єктивно грає на руку тим, хто хоче зупинити демократичний розвиток України, хто супроти консолідації суспільства - зовнішнім, недружнім силам", - зазначає він.

"Переконаний, що Ви не бажаєте, щоб Україна поступилась суверенітетом, щоб роль президента зводилась до виконання розпоряджень іззовні", - звернувся Ющенко до Януковича.

Як відомо, 9 вересня СБУ заявило про порушення кримінальної справи за фактом готування до розголошення директором музею "Тюрма на Лонцького" Романом Забілим відомостей, що становлять державну таємницю.

Забілий в свою чергу заявляє, що матеріали розсекречені.

Читайте також:

Янукович пообіцяв діаспорі розсекретити документи про Голодомор

Львівський музей жертв репресій віддали спеціалісту по КПРС

Адміністрація Януковича пообіцяла очистити суспільство від колишніх кадебістів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: