Ющенко назвав вибухи у Макіївці гнилою битовухою

За словами Ющенка, вибухи - справа рук криміналу, якому здається, що настав його розквіт.

 Екс-президент України Віктор Ющенко висловив переконання, що вибухи у Макіївці не мають відношення до політики та пов'язані з кримінальними розбірками. Про це Ющенко сказав після виходу з Генпрокуратури, коди він був запрошений у справі щодо його отруєння.

"Мені здається, що це - кримінал. Кримінал, який дивиться на таку політику і акцептує сам собі таку форму поведінки, тому що це її час. Йому здається, що це його розквіт. Йому здається, що це обставини, за яких можна так себе вести в країні", - заявив Ющенко.

Екс-президент відкинув можливість про зв'язок вибухів з планами опозиції відзначити День Соборності у Києві.

"Ви знаєте, я би був щасливий, якби в Макіївці знали про День Соборності", - зазначив він.

Ющенко також не став пов’язувати вибухи з візитом в Донецьку область міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка.

"Я думаю, що це речі не пов`язані, я думаю, що це та бито вуха, гнила, дика, яка традиційно процвітала, яка відчула, що сьогодні є більше обставин, ніж п`ять років тому, себе так вести й так поводитися", - зазначив Ющенко.

Як відомо, вранці 20 січня в Макіївці відбулося 2 вибухи. Перший - у районі адміністративного будинку державного підприємства "Макіїввугілля", другий - в районі торгового центру. Обійшлося без жертв і постраждалих.

Організатори вибухів вимагали до 17:00 четверга виплатити 4,2 мільйонів євро купюрами по 500 євро. Проте термін ультиматуму сплив, а нових вибухів не послідувало. За даними ЗМІ, злочинцям назбирали необхідний викуп, але вони не прийшли за грошима.

21 січня голова Донецької обладміністрації Анатолій Близнюк заявив, що прийняв рішення "про введення особливого режиму по всій області" у зв'язку з вибухами в Макіївці.

Все про події у Макіївці читайте тут

Читайте також:

У силовиків є головна версія теракту у Макіївці

Азаров запевнив, що вибухів у Макіївці більше не буде

Макіївські терористи відмовились від викупу в 4,2 млн євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: