Ющенко назвав заяву Путіна про Велику Вітчизняну приниженням нації

За словами Ющенка, коли ми говоримо про Велику Вітчизняну, то, очевидно, переміг радянський солдат - людина, яка не окреслювала свої дії національними кордонами.

 Екс-президент, лідер "Нашої України" Віктор Ющенко вважає заяву прем’єра Росії Володимира Путіна про союзників у боротьбі з фашизмом приниженням нації, яка була "побратимом по окопу". Про це Ющенко заявив на одному з українських телеканалів.

Як відомо, нещодавно Путін заявив, що Росія одержала б перемогу у Великій Вітчизняній війні і без України.

За словами Ющенка, у випадку, коли ми говоримо про Велику Вітчизняну, то, очевидно, переміг радянський солдат, ополченець - люди, які не окреслювали свої дії національними кордонами.

"Принизливо виглядає на цьому тлі виведення формули найбільшого переможця. Це приниження побратима по окопу, це приниження нації, яка волею чи неволею входила в ту імперію, яка називалася Радянський Союз", - заявив Ющенко.

Ющенко також вважає, що заяву Путіна не сприйняла б жодна цивілізована європейська нація

"Я нікого не хочу розчаровувати, але моя апеляція буде не до тієї людини, яка це сказала, і не до тієї людини, яка не відреагувала на це, а до нації, яка дозволила і дозволяє такі речі говорити", - заявив Ющенко.

Як він зазначив, таке можна сказати в сторону української нації, яка ще перебуває на етапі самовизначення в цьому питанні.

"Базовим поняттям в цій полеміці є ваша власна самовизначеність. Якщо ви добре розумієте, хто ви є і кого ви представляєте, то ви тоді реагуватимете на подібні слова", - зазначив політик.

Нагадаємо, МЗС України не стало коментувати заяву Путіна.

Читайте також:

Українські ветерани не ображені на Путіна

НУ-НС: Путін образив тисячі українських ветеранів

У МЗС заперечили Путіну: фашизм перемогли всі народи СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: