Ющенко не знає, чи винний Луценко

Ющенко поскаржився на те, що, доки не працює право, правду неможливо знайти ні у колі журналістів, ні у колі політиків.  

 Екс-президент Віктор Ющенко не знає, чи дійсно екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко порушив закон при розслідуванні справи про його отруєння. Про це Ющенко сказав після виходу з Генпрокуратури, куди був запрошений як потерпілий у справі про своє отруєння.

За словами Ющенка, його інформували про те, що в рамках слідства про отруєння було призначено оперативне зовнішнє спостереження без санкції Генпрокуратури, що є порушенням закону.

"Так доведено до мене. Але де правда? Ні в вашому колі (журналістів), ні в колі політиків правду важко знайти, якщо не буде працювати право", - наголосив він.

Нагадаємо, Генпрокуратура зі справи про отруєння Ющенка виділила окремий епізод, за яким порушено кримінальну справу, і пред’явила Луценку обвинувачення.

За даними "Народної самооборони", його затримали за те, що, будучи в 2009 році главою МВС, він продовжив оперативні заходи в розслідуванні у справі про отруєння Ющенка.

Приводом для порушення справи був допит екс-заступника глави СБУ Володимира Сацюка, на дачі якого, як вважається, було отруєно Ющенка. Виявилось, що МВС нібито без санкції суду вело стеження за водієм Сацюка.

Читайте також:

Ющенко назвав вибухи у Макіївці гнилою битовухою

Дружина Луценка назвала Ющенка боягузом, зрадником і брехуном

Дружина Луценка прокляла Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: