Ющенко оголосив боротьбу з окупантом: кому й у що, до біса, вірити?

Колишній президент оголосив свою партію жорсткою опозицією та розповів про "лакеїв, пігмеїв і пил на дорозі", які заважають українській людині.

Лідер партії "Наша Україна", колишній президент Віктор Ющенко заявив, що його політична сила перебуватиме у жорсткій опозиції до нинішньої влади та має запропонувати ту альтернативу, яка дасть українцям просвіт.

Про це він сказав на 9-му з'їзді НУ в Києві. При цьому Ющенко висловив переконання в тому, що так, як чинна влада, "може діяти тільки окупант". "Ми будемо з ним боротися. Ми будемо в жорсткій опозиції до такої влади. Такій владі потрібно протиставити організовані політичні, партійні і громадські сили. "Наша Україна" здатна це зробити. Ми повинні повернутися до людей. Ми повинні захистити людей", - підкреслив Ющенко.

"Багато людей мовчить, і це важке мовчання. У що, до біса, можна вірити, коли "правда обнялася з неправдою і як рідні сестри світом гуляють"?! Кому, до біса, вірити?!! Цей крик - німий. Його не чує влада, його не бачить телебачення, його не помічають у парламенті, адміністраціях, коаліціях, опозиціях. Людина хоче вірити і людина може помилятися. Помилки треба виправляти", - сказав політик.

"Нам нав’язують почуття приреченості, що нинішня влада надовго. І, водночас, після п’яти останніх років кожен відчуває: це далеко, дуже далеко не факт", - також наголосив Ющенко. За його словами, влада не розуміє національної, демократичної і європейської суті України, не бачить потреби національної консолідації України. Екс-президент також переконаний, що керівництво держави не має цілісного бачення, яким чином якісно змінити Україну і які реформи здатні принести ці зміни.

"Вони не мають жодної іншої мети, окрім влади, і не знають жодних інших методів роботи, як адміністративний тиск і політична підпорядкованість. Ця влада почала тиснути на малий і середній бізнес, на українського господаря і виробника, який не належить до її орбіти. Ця влада почала забирати права, свободи і можливості людей. Ця влада відмежувалася від національних цінностей і наступом пішла на історію, пам'ять, освіту, мову, надію на єдину церкву. Так може діяти тільки чужа, неукраїнська влада", - переконаний Ющенко.

"Українська людина не може боятися пігмеїв, лакеїв, які не варті ані мізинця на її руці. Вони суть пил на нашій дорозі. Українська людина розпочинається з великого усвідомлення своєї причетності до рідної землі, мови, простору, міста, річки, поля, неба і великого українського світу над нею", - додав він.

Нагадаємо, на з'їзд своєї партії у п'ятницю, 24 вересня, Ющенко запізнився на півгодини.

На з'їзді він, зокрема, рекомендував кандидатуру екс-глави СБУ Валентина Наливайченка на посаду керівника політради партії.

Крім того, колишній глава держави взяв на себе особисту відповідальність за поразку на цьогорічних президентських виборах.

Читайте також:

Ющенко визнав свою поразку

Ющенко із запізненням приїхав на з'їзд оновлювати "Нашу Україну"

Ющенко висунув екс-голову СБУ Наливайченка в керівники "Нашої України"

ВідеоЮщенко оголосив боротьбу з окупантом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: