Ющенко підтримав скасування політреформи

Ющенко заявив, що через політреформу 2004 року всі його ініціативи розбивалися об безвідповідальність і неефективність влади.

Екс-президент Віктор Ющенко, будучи при владі, відчував на собі всі мінуси політреформи 2004 року.

Про це Ющенко заявив, коментуючи рішення КС про відміну політреформи.

"Зміни до Основного Закону, прийняті в 2004 році, розбалансували державну владу і заклали багато політичних "мін" на шляху до реформ. Я це відчував щодня на посаді президента, всі мої ініціативи розбивалися об безвідповідальність і неефективність влади", - йдеться в заяві.

"Моя позиція незмінна – Україні потрібні системні реформи, а значить влада, яка здатна їх забезпечити. Натомість країна увійшла в глибоку соціально-економічну кризу з урядом, в якому половина крісел були порожніми, з Верховною радою без більшості і судовою системою, що перетворилась на інструмент політичної і бізнесової боротьби. Як ніхто інший, я бачив це", - зазначив екс-президент.

Ющенко наголосив, що він ініціював конституційний процес, виніс на розгляд суспільства свій проект змін до Конституції. "Проте всепоглинаюча боротьба за владу з боку найбільших політичних сил зірвала демократичний конституційний процес", - зазначив він.

За словами Ющенка, після президентських виборів влада знову втрачає час і досі зосереджена виключно на концентрації повноважень, а розмови про реформи залишаються лише розмовами.

"На ігри з перетягуванням повноважень не залишилося часу. Влада повинна, нарешті, вивести Україну на шлях реформ для людей, як вона це обіцяла своїм виборцям", - наголосив він.

Детально про скасування конституційної реформи-2004 читайте тут

Читайте про скасування політреформи:

Политическая реформа: похороны под аплодисменты

Развилка для Януковича

Любовь и ястребы

Великий кормчий

Читайте також:

Азаров зрадів розширенню повноважень Януковича

Опозиція вимагає відставки Януковича, уряду й Верховної ради

Янукович: всі рішення КС повинні виконуватися

Янукович отримав право одноосібно звільнити весь Кабмін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: