Ющенко побажав Тимошенко отримувати задоволення від короткого життя

Віктор Ющенко у своєму привітанні Тимошенко з ювілеєм, який був 27 листопада, побажав опозиціонерці "одержувати гідне задоволення від короткого життя".

Екс-президент Віктор Ющенко побажав Юлії Тимошенко отримувати від нашого короткого життя гідне задоволення, незважаючи на розчарування, що залишилися в нього.

Про це Ющенко сказав напередодні дня народження Юлія Тимошенко, проте, наголосив, що опозиціонерка принесла йому політичні розчарування, про які він згадувати не буде.

"Я хочу побажати їй, щоб вона на цьому шляху була успішною, щоб вона була здоровою, щоб усе в неї ладилося в домашніх справах. По-людськи, я хочу, щоб вона була щасливою і від нашого короткого життя одержувала гідне задоволення", - сказав Ющенко.

Він також зазначив, що Тимошенко "принесла мільйонам людей нереалізовану політику", про яку він мріяв.

"Але політиканство, популізм пересилив політичну доцільність, якої треба було дотримуватися, коли вона була фактично першою людиною в країні. Тоді Конституція визначала, що вона — лідер більшості, що вона формує уряд, формує економічний курс країни. Я сподівався, що вона гідно проводитиме ту політику, яка почалася з Майдану. Це була моя велика помилка", - відзначив він.

Нагадаємо, 27 листопада Юлія Тимошенко відзначила ювілей - 50 день народження.

Читайте також:

Ющенко, слухаючи Тимошенко, любив малювати хитрих лисиць

Ющенко зізнався, що ненавидить політику

Тимошенко закликала Януковича та Ющенка не лізти в історію

Черновецький пише книгу про Ющенка й Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: