Ющенко про події у Львові: на Півночі багато хто руки потирав

Екс-президент наголосив, що всього, що сталося, можна було б уникнути, якби українці знали свою історію.

Колишній президент України, лідер партії "Наша Україна" Віктор Ющенко прокоментував події у Львові 9 травня. Він зазначив, зокрема, що, на його думку, під час згаданих подій "багато хто на Півночі руки потирав".

Екс-президент наголосив, що всього, що сталося, можна було б уникнути, якби українці знали свою історію. Натомість зараз українців дуже легко "роздерти" чи то по питаннях церкви, чи то пам’яті, чи то історії.

"Я переконаний, що коли дивилися сюжети, як проходить у нас такий день, як 9 травня, багато хто на Півночі руки потирав", - зауважив екс-президент.

Він підкреслив, що потрібно було дуже багато часу, щоб довести націю до такого самоїдства і взаємовиключності. На його думку, знадобиться ще багато років, щоб українці нарешті зрозуміли, що без мови, культури, пам’яті, історії у них не може бути майбутнього.

"Минуле дає проекцію на майбутнє", - сказав Ющенко, зазначивши, що в українців має бути власна історія.

"Ми не можемо жити під чужою історією. Ми не можемо жити під Павликами Морозовими, під Чапаєвими, під Щорсами і так далі. У нас є власні герої, і потрібно, щоб їх пізнала нація. Так відбудовується власна національна гідність", - сказав екс-президент.

Все про наслідки подій у Львові читайте тут

Читайте також:

У Держдумі РФ оголосили зрадниками усіх, хто за Тягнибока і Бандеру

Литвин назвав події у Львові 9 травня початком виборчої кампанії

Мєдвєдєв пригадає Україні 9 травня у Львові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: