Ющенко розповів, чим Янукович образив людей і порадив йому "почути кожного"

Ющенко порадив Януковичу "почути кожного", оскільки "уряд не розуміє - голого не можна роздягнути, найкращий податок той, якого не існує".

Екс-президент України Віктор Ющенко вважає, що Віктор Янукович повинен ветувати Податковий кодекс та ініціювати діалог бізнесу та влади. За словами Ющенка, Янукович мусить виконати обіцянку з білбордів і "почути кожного".

Влада разом із суспільством повинна в процесі діалогу визначити, яким повинен бути Податковий кодекс.

"Почути кожного - так, як президент Янукович писав на кожному біг-борді", - відзначив колишній глава держави.

Він підкреслив, що до прийняття таких державоутворюючих документів, як Податковий кодекс, в якому йдеться не тільки про податки, а й про зарплати, пенсії, робочі місця, необхідно проводити широку дискусію в суспільстві.

Ющенко зазначив, що не можна намагатися вирішити економічні проблеми лише за рахунок однієї частини бізнесу, в даному випадку - малих і середніх підприємців. "Люди - за діалог, вони розуміють необхідність прийняття Податкового кодексу", - сказав він.

ОНЛАЙН МАЙДАНУ ДИВІТЬСЯ ТУТ

У той же час, за словами Ющенка, сьогодні влада не розуміє того, що в умовах кризи саме малий і середній бізнес може сприяти створенню нових робочих місць та утриманню економічної активності.

"Покладати основне податкове навантаження на малий і середній бізнес - невчасно і неправильно ... Уряд не розуміє - голого не можна роздягнути, найкращий податок той, якого не існує", - сказав Ющенко.

На його переконання, підвищення в шість разів податку для малого і середнього бізнесу свідчить про нерозуміння владою пріоритетів національної економіки. "Саме це образило людей і вивело їх на вулицю", - пояснив екс-президент.

Разом з тим Ющенко відзначив необхідність проведення реформ і прийняття Податкового кодексу. "Жити в країні, де половина валового продукту" в тіні ", - негідно, це свідчить про нездорові фіскальні та економічні процеси ... Це свідчить, що головний податок в Україні - корупційний податок, і кожен бізнесмен шукає" дах "і платить кошти не бюджету ", - сказав він.

У той же час, він висловив думку, що малому і середньому бізнесу вдасться відстояти свої інтереси.

Нагадаємо, підприємці проводять акції протесту на Майдані Незалежності з понеділка, 22 листопада. Вони вимагають від президента накласти вето на Податковий кодекс.

Читайте також:

Акції протесту на Майдані Незалежності. Відеотрансляція

В Адміністрації Януковича розказали підприємцям, що кодексу ще не бачили

Підприємці відкинули поступки влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: