Ющенко розповів, що змусить його стати на захист Тимошенко

Екс-президент запевнив, що він є опозиціонером до нинішньої влади і знову дорікнув Тимошенко за розвал "демократичної" коаліції.

Віктор Ющенко
razom.org.ua
Віктор Ющенко
Екс-президент Віктор Ющенко стане на захист Юлії Тимошенко, якщо її несправедливо посадять у в'язницю. Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Корресподент".

Відповідаючи на питання, чи встане він на захист Тимошенко, якщо її посадять, Ющенко сказав: "Якщо несправедливо - встану. Ми в першу чергу сьогодні повинні говорити про публічність подібних рішень".

"Коли справа Діденка, Луценка, Пукача ведеться в секретному режимі, вибачте, як вони (влада) збираються пояснити громадськості, що на закритому судовому процесі виноситься вирок?", - запитав екс-президент.

"Якщо ми так будемо робити, у нас кожна така справа буде тягнути на громадянське протистояння", - вважає Ющенко.

Водночас екс-президент запевнив, що він є опозиціонером до нинішньої влади. "Очевидно. Я опозиція", - наголосив він.

"Сьогодні демократичний блок розбитий, як він, можливо, був розбитий за часів Руху...Починаючи з 2005 року ворогом демократичних сил були сили з демократичного фронту...Солідарність погубив перший партнер по так званій демократичній коаліції", - заявив Ющенко.

"Це те, що було привнесено у 2005 році в демократичний і патріотичний рух у вигляді паразитизму однієї особи. Це і призвело до розвалу. Це і стало у 2010 році ключовою причиною перемоги Януковича", - зазначив він.

Читайте також:

В Лук’янівському СІЗО приготували камеру для Тимошенко

Луценка посадять на 8 років

Герман: Тимошенко і Ющенко хотіли посадити за ґрати Януковича

Тимошенко зізналась, що політичні рейтинги не варті в’язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: