Ющенко шукає соратників в інших партіях

Ідеологічно близькі національні та демократичні сили мають згуртуватися навколо конкретних справ і таким чином об'єднатися в єдину політичну силу - зазначають у партії Ющенка.

Партія Віктора Ющенка "Наша Україна" закликає "ідеологічно близькі політичні сили об'єднувати зусилля і, як перший крок, сформувати національно-демократичні більшості в місцевих радах".

Про це йдеться в заяві прес-служби партії "Наша Україна".

"Влада проштовхнула недемократичний виборчий закон, який дозволив їй взяти під повний контроль виборчі комісії і обмежив до мінімуму можливості оскарження їх незаконних рішень", - зазначається в повідомленні.

В "Нашій Україні" констатують "відсутність належної організації виборчого процесу, викликаної запланованими і системними порушеннями основних засад демократичних виборів, що підриває авторитет народного волевиявлення".

"Втім, навіть у цих умовах на місцевих виборах прозвучала воля людей, які не хочуть миритися зі свавіллям влади, порушенням демократичних прав і свобод, наступом на наші національні інтереси та європейську перспективу", - йдеться в заяві.

"Незважаючи на протидію влади, "Наша Україна" здобула представництво в органах місцевого самоврядування. Ми цінуємо кожен досягнутий результат", - заявили в прес-службі.

При цьому в "Нашій Україні" підтвердили "незмінну позицію про неможливість створення будь-яких коаліцій з Партією регіонів та її сателітами".

"Закликаємо інші національні та демократичні сили публічно підтвердити таку ж позицію. Переконані, що ідеологічно близькі національні та демократичні сили мають згуртуватися навколо конкретних справ і таким чином об'єднатися в єдину політичну силу", - йдеться в заяві.

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

Партія регіонів виграла вибори в рідному селі Ющенка

Ющенко визнав ці "недемократичні та непрозорі" вибори

Ющенко: в адміністрації Януковича закінчується Україна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: