Ющенко, слухаючи Тимошенко, любив малювати хитрих лисиць

Прес-секретар колишнього глави держави розповіла, як Ющенко ставився до Тимошенко: як до гарненької, але хитрої лисиці.

Під час розмов з лідером БЮТ Юлією Тимошенко екс-президент Віктор Ющенко любив малювати хитрих лисиць. Про це розповіла прес-секретар колишнього глави держави Ірина Ванникова.

Відповідаючи на запитання, як все-таки Ющенко ставився до Тимошенко, Ванникова пригадала випадок з життя екс-президента.

"Одного дня прем’єр Тимошенко прийшла на зустріч до президента Ющенка. Дуже довго щось розповідала, в чомусь переконувала. Говорила, як це вміє Юлія Тимошенко, палко, натхненно і захоплено, зупинити її було неможливо", - розповіла Ванникова.

"Віктор Андрійович завжди під час зустрічі робить позначки. Так от, поки Віктор Андрійович її слухав, то, мимоволі, намалював на аркуші паперу лисичку з великим хвостом, рот такий - з посмішечкою, із зубками, очки такі - хитренькі", - розповіла прес-секретар Ющенка.

"Малюнок говорив сам за себе. Віктор Андрійович прекрасно розумів, з ким він має справу, з якою політичною твариною - гарненькою, але хитрою лисицею", - підкреслила вона.

Також прес-секретар колишнього президента розповіла, як Ющенко їздив у відрядження по Україні. "Віктор Андрійович завжди задовольнявся мінімумом, покладеним йому, як главі держави. Коли він їхав у приватну поїздку, з ним було 2-3 охоронця, не більше. Велика охорона його завжди обтяжувала. Віктор Андрійович казав: "Хлопці, ну, не треба затуляти мене від людей. Я хочу спілкуватися з людьми без перешкод. А хлопці казали: "пане президент, охороняти Вас - це наш обов'язок", - розповіла Ванникова.

"Коли президент (Ющенко) їхав у відрядження по регіонах, він завжди знав, що близько Пирятина в Полтавській області продаються смачні пиріжки з м'ясом, з капустою, з горохом. Звичайні смажені пиріжки. Віктор Андрійович зупиняв автомобіль, виходив і йшов "до жіночок", купував пиріжки, які лежали в звичайних виварках", - зізналася Ванникова.

Читайте також:

Ющенко літав до Саакашвілі на літаку, на якому розбився Качинський

Ющенко доводив охорону до безтями, поки бігав за смаженими пиріжками

Ющенко готується повернутися до влади

Російський експерт: Ющенко відверто дратував Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: