Ющенко спізнився на зустріч до Януковича

Під час зустрічі чотирьох президентів України, Янукович отримав масу порад від своїх попередників. Надалі подібні зустрічі стануть регулярними.

Історична зустріч чотирьох президентів України, що відбулася на Банковій у п'ятницю, розтяглась у часі: Віктор Ющенко запізнився, а Віктора Януковича затримав ефір. Проте не виключено, що в майбутньому подібні зустрічі стануть традицією.

"Усе, що ми говорили, в принципі, вже давно проговорено в країні. Головне, навчитися виконувати, - розповів Леонід Кравчук. - Важливе інше: закладена важлива сторінка в житті президентів України. Не виключено, що надалі подібні зустрічі стануть традицією".

Кожен з президентів "накидав ідей" Януковичу. Приміром, Ющенко запропонував нарешті затвердити великий український герб шляхом внесення змін до Конституції. Леонід Кучма говорив про боротьбу з корупцією.

"Я підтримую президента в тому, що він узяв на себе сміливість почати реформи, оскільки до нього цього ніхто не робив, - заявив Кравчук. - І він може розраховувати на мою підтримку".

Читайте також:

Кучма закликав Януковича не зупинятися

Колишній соратник президента: Янукович дуже схожий на Ющенка

Кравчук похвалив Януковича: він перший президент, який наважився на реформи

ВідеоВперше в історії Янукович, Кравчук, Кучма і Ющенко сіли за один стіл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: