Ющенко та Наливайченко не поділили владу у "Нашій Україні"

Частину повноважень глави партії мали передати главі політради, тобто Наливайченку. Ющенко, дізнавшись про це, у різкій формі звинуватив Наливайченка у спробі "вкрасти партію".

 З'їзд партії "Наша Україна" перенесено через конфлікт екс-президента Віктора Ющенка з екс-главою СБУ Валентином Наливайченком, розповіли джерела у парламенті.

Під час з'їзду, проведення якого було заплановано на 19 березня, частину повноважень глави партії мали передати главі політради, тобто Наливайченку. Натомість Ющенко, дізнавшись про це, у різкій формі звинуватив Наливайченка у спробі "вкрасти партію".

"У разі проведення з'їзду Ющенко грозився не прийти на нього, а також публічно звинуватити того, хто проводив би з'їзд, у розколі", - розповіло джерело.

Через це з'їзд було перенесено на невизначений термін.

За словами джерела, конфлікту між Ющенком та Наливайченком, спричинив також розкол у парламентський групі "Наша Україна". 4 депутати підтримали Ющенка, троє Наливайченка, депутат Станіслав Аржевітін взагалі планує вийти з групи і партії.

Раніше, нагадаємо, з’являлися повідомлення, що Ющенко захворів на запалення нирок, і саме через це з'їзд партії можуть відкласти.

Читайте також:

Українська опозиція заговорила про можливе об'єднання

Ющенку пророкують крісло прем'єр-міністра

Соратники Ющенка об'єднались у парламенті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: