Ющенко: Тимошенко – це демагогія у вишиванці

Віктор Ющенко впевнений, що Юлія Тимошенко знищить його партію, якщо з нею співпрацювати, бо їй не потрібні партнери, а лише "холопи та раби".

Лідер партії "Наша Україна" Віктор Ющенко наголошує, що співпраця очолюваної ним партії з Блоком Юлії Тимошенко може привести лише до знищення НУ.

Про це він сказав в суботу на засіданні Ради "Нашої України".

"Переконаний, що співпраця з Тимошенко може бути лише згубною для політичної сили", - наголосив він.

За його словами, причиною сьогоднішнього розколу у демократичному таборі та проблем у "Нашій Україні" є поведінка лідера БЮТ.

"Чому "Наша Україна", по-суті, була так глибоко розколена в останні 5 років? Мушу стверджувати: нас роз'єднав не Янукович, я стверджую, що нас роз'єднав не комуніст Симоненко. Я стверджую, що нас роз'єднала не інша, на той час опозиційна сила. Нас роз'єднали союзники", - заявив Ющенко.

"Я переконаний, що моя найбільша помилка - це Тимошенко. Найбільша помилка, що ми її двічі приводили до влади", - наголосив він.

Ющенко підкреслив, що Тимошенко не потрібні партнери, а лише "холопи та раби".

Екс-президент також вважає, що БЮТ не можна вважати демократичною силою.

"У КПУ і у БЮТ є одна спільна риса - це демагогія. І є одна риса, яка їх роз'єднує: якщо КПУ - це просто демагогія, то БЮТ - це демагогія у вишиванці", - сказав Ющенко.

Він також зауважив, що не бачить особливих відмінностей між ідеологією БЮТ та Партії регіонів. Ющенко висловив припущення, що ці дві політичні сили невдовзі знову об'єднаються, і не виключив, що це може статися під час ухвалення проекту змін до Конституції, які свого часу розробляв колишній глава адміністрації президента Віктор Медведчук.

"Переконаний, що в серпні-жовтні поточного року вони повернуться до цієї ідеї. І, крім встановлення двопартійної системи, підвищать прохідний бар'єр...", - сказав лідер "Нашої України".

Читайте також:

БЮТ: регіонали і Ющенко спланували провокацію проти Тимошенко

У ПР попередили Тимошенко, що вона "дограється" до трибуналу

Тимошенко погрожує достроково скинути Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: