Ющенко: у політиків є дві дороги в тюрму і парламент

Ющенко впевнений що, якщо президент почне садити в тюрму, то буде те, що в Гаїті, Кот-д'Івуарі, чи як зараз у Тунісі.

Для багатьох людей, які є сьогодні в українській політиці, є дві дороги - або в тюрму, або в парламент. Але вони обирають парламент, тому що парламент дає імунітет

Про це заявив екс-президент Віктор Ющенко під час спілкування з журналістами в Інституті стратегічних ініціатив, який створений ним.

Ющенко вважає, що наразі нереально посадити за грати будь-кого з українських політиків.

"Я знаю, що ми представляємо політично складну державу, де посадити за грати політика теоретично ще не можливо", - сказав він.

За його словами, як тільки правоохоронні органи намагаються зачепити політика, з'являється контраргумент - це політичні репресії.

І право, на думку Ющенка, застосувати до політика в Україні не можливо.

Перед цим, відповідаючи на запитання, чому він в період свого президентства не зміг посадити за грати корупціонерів, Ющенко зазначив: "Якщо президент почне садити в тюрму, то буде те, що в Гаїті, Кот-д'Івуарі, чи як зараз у Тунісі".

"Якщо витребується такий механізм розправ, навіть справедливих, то що я можу сказати: Ви добре знаєте, з кого потрібно почати, але дуже погано знаєте, на кому треба закінчити - а кінець, як правило, дійде до вашого села і торкнеться самої крайньої хати, ось тоді ви згадаєте про демократію", - наголосив він.

Ющенко підкреслив, що подібними питаннями має опікуватися не президент, а правоохоронні органи.

"Не помстою потрібно жити. Зла не повинно бути. Справедливість полягає у беззворотності покарання, а не в його глибині", - сказав екс-президент.

Нагадаємо, останні кілька місяців проходять перевірки та відбуваються арешти представників попереднього уряду. Опозиція називає це політичними переслідуваннями та репресіями.

Читайте також:

Віктор Ющенко пише мемуари

Янукович без рішення суду призначив уряд Тимошенко винним

Найгучніші кримінальні справи за 2010 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: