Ющенко: Україні бути, якщо у всіх буде свобода

Екс-президент Віктор Ющенко у своєму привітанні з нагоди Дня Незалежності висловив оптимізм щодо майбутнього України.

Попередній президент України Віктор Ющенко привітав українців з 19-річчям Незалежності.

Він висловив переконання, що "Україні бути, якщо у всіх буде свобода" – свобода вибору, свобода слова, свобода думки, свобода підприємництва.

"Я вірю, що притаманне українцям стремління до свободи є запорукою того, що вільна, європейська і заможна Україна подолає випробовування і посяде гідне місце серед країн світу", - йдеться у привітанні Ющенка, розміщеному на сайті "Нашої України".

"Наближення цього свята виборювали мільйони наших з вами батьків, дідів та прадідів, які хотіли одного – бути господарями у власній хаті. Саме ці риси української вдачі роблять мене оптимістом щодо майбутнього нашої Вітчизни", - наголосив Ющенко.

Колишній глава держави побажав усім добра, щастя і процвітання.

Нагадаємо, чинний президент України Віктор Янукович у своєму привітанні наголосив на необхідності втілювати у життя програму побудови економічно незалежної Української держави.

"Я не дозволю країні звернути з демократичного шляху реформ в угоду егоїстичних інтересів деяких безвідповідальних політиків. Я знаю, що для цього доведеться докласти величезних зусиль і ресурсів, щоб досягти справжньої економічної незалежності", - наголосив Янукович.

Читайте також:

Янукович пообіцяв відстоювати демократію попри "інтереси егоїстичних політиків"

Азаров розповів, як Ющенко і Тимошенко зруйнували імідж незалежної України

Янукович дав урочистий прийом з нагоди Дня Незалежності

Україна відзначає 19 років Незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: